Daniel Cormier: „Przez 15-minut myślałem o walce z Błachowiczem, ale ostatecznie szybko zrozumiałem, że skończyłem już z pojedynkami w octagonie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 listopada 2020

Daniel Cormier: „Przez 15-minut myślałem o walce z Błachowiczem, ale ostatecznie szybko zrozumiałem, że skończyłem już z pojedynkami w octagonie”.

Daniel Cormier wypowiedział się na temat tego jak zareagował po wymianie zdań z Janem Błachowiczem za pośrednictwem twittera. Okazuje się, że popularny DC przez kwadrans rozważał nawet ewentualne starcie z Polakiem jednak szybko zrozumiał, że ciężko byłoby mu ponownie przechodzić proces zbijania wagi i wskoczyć na wysoki poziom.

Cormier zasugerował, że w ostatnich latach przygotowywał się do przejścia na emeryturę, a w ostatnich miesiącach ze względu na pracę podczas transmisji gal UFC zamienił treningi w American Kickboxing Academy na bieganie na bieżni w przydomowym garażu. DC dodał również, że największą zaletą jego aktualnej pracy jest fakt, że nie musi już przyjmować ciężkich ciosów na głowę czy to podczas sesji sparingowych czy w trakcie walk w UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments