Sandhagen Sterling Dvalishvili

Cory Sandhagen: „Aljamain Sterling i Merab Dvalishvili dają dobry przykład”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 marca 2023

Cory Sandhagen wypowiedział się na temat Aljamaina Sterlinga i Meraba Dvalishvilego. Amerykanin skomentował fakt, że Sterling i Dvalishvili trenujący wspólnie i reprezentujący barwy jednego klubu nie chcą ze sobą walczyć. Sandhagen uważa, że ci zawodnicy dają innym dobry przykład.

Po gali Yan vs. Dvalishvili prezes UFC Dana White wypowiedział się na temat ewentualnej potyczki Sterling vs. Dvalishvili wiedząc, że zawodnicy są klubowymi kolegami. Mało tego prezes UFC był świadom tego, że Merab powiedział po gali w Vegas, że nie zamierza bić się z klubowym kolegą. Dana uważa, że to błąd ze strony Gruzina. Dana White ostrzega Meraba: „To byłby bardzo zły pomysł, znam zakończenie tej historii…”

Teraz do całej sprawy odniósł się Cory Sandhagen, który w walce wieczoru gali w San Antonio zmierzy się z Marlonem Verą. Wszyscy wymienieni zawodnicy walczą w kategorii koguciej, nie dziwne zatem, że Amerykanin poruszył ten temat.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC San Antonio?

Galę UFC San Antonio: Vera vs. Sandhagen w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

Karta wstępna rozpocznie się w sobotę 25 marca o godzinie 21:00 natomiast start transmisji z głównej karty walk wyznaczono na 00:00 w niedzielę 26 marca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Sandhagen o Sterlingu i Dvalishvilim:

„Ja to rozumiem. Uważam, że Sterling i Dvalishvili dają dobry przykład. Zastanówcie się nad tym, może po prostu są w życiu ważniejsze rzeczy od posiadania mistrzowskiego pasa, może lepiej być lojalnym i żyć w zgodzie z mocnymi ludźmi, którzy cię wspierają. Dla mnie zachowują się naprawdę bardzo cool w tej trudnej sytuacji. Mam nadzieję, że jak UFC zacznie domagać się tej walki to oni nie zmienią zdania i wytrwają w tym co zapowiedzieli.”

Zostaw ocenę
0
0