Dana White do Meraba

Dana White ostrzega Meraba: „To byłby bardzo zły pomysł, znam zakończenie tej historii…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 marca 2023

Dana White na konferencji prasowej został zapytany o to jak zapatruje się na słowa Meraba Dvalishvilego, który powiedział, że nie zamierza walczyć z klubowym kolegą Aljamainem Sterlingiem. Prezes organizacji UFC najpierw się zaśmiał, a później wyraził swą opinię.

Merab Dvalishvili w fenomenalnym stylu pokonał Petra Yana na gali UFC Vegas 71. Gruzin pewnie zwyciężył i może nastawić się na kolejny awans w rankingu kategorii koguciej. Zawodnik powiedział także, że nie zamierza walczyć z Aljamainem Sterlingiem, aktualnym mistrzem UFC, który jest zarazem klubowym kolegą Gruzina.

Prezes organizacji UFC Dana White skomentował te słowa:

„(śmiech) nawet kilka dni temu rozmawiałem z kimś na ten temat, że dobrze że nie mamy już problemy z tym gównem, że jest mało teamów, mała liczba zawodników i przez to fighterzy odmawiają walk z klubowymi kolegami. Moim zdaniem możesz być przyjacielem, ale chcieć mieć (osiągnąć) to co on. To byłby bardzo zły pomysł dla Meraba, wybór takiej ścieżki. Jeśli nie będzie chciał walczyć o pas to inni będą go przeskakiwać w rankingu, a co gorsza co chwilę będzie musiał się mierzyć z głodnymi sukcesu zawodnikami, dla których będzie tylko przeszkodą w drodze po pas. To jest jego prywatna decyzja, ale jeśli nie będzie chciał bić się o pas to ja już teraz znam zakończenie tej historii i niestety nie ma ona happy endu. On jest jednak dorosłym facetem i myślę, że sam wyciągnie odpowiednie wnioski.”

Zostaw ocenę
0
0