Conor McGregor Roman reigns wwe

Conor McGregor wyzywa Romana Reignsa. Irlandczyk wystąpi na WWE SummerSlam?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 maja 2023

Wygląda na to, że Conor McGregor rozpoczął medialną grę i będzie chciał skorzystać z faktu, że UFC i WWE mają jednego właściciela. Po tym jak Endeavor zakupił pro-wrestlingową organizację można się spodziewać, że przejścia zawodników z octagonu do ringu będą zdarzały się coraz częściej.

Conor McGregor dobrze wie jak promować swą osobę nawet wtedy kiedy nie melduje się w octagonie w celu stoczenia walki. Irlandczyk pojawił się niedawno na gali bokserskiej na której mierzyli się Gervonta Davis i Ryan Garcia. Po starciu „Notorious” okazał swoje wsparcie Ryanowi. Conor McGregor wsparł Ryana Garcię w szatni: „Szacunek dla ciebie, jesteś przyszłością. Chcę to zobaczyć znowu, ale…” [VIDEO].

McGregor był także obecny w Denver w miniony weekend. Conor zjawił się na gali BKFC 41, a po main evencie wszedł nawet do ringu by stanąć oko w oko z Mikem Perrym. Oczywiście wszystko to było elementem gry medialnej zawodnika SBG, który po prostu skorzystał z okazji, gdy Perry zaprosił go do wspólnego face-offu.

Teraz Conor McGregor wykorzystał platformę twitter do tego by wyzwać na pojedynek Romana Reignsa. Co ciekawego w sieci napisał były podwójny mistrz UFC? Otóż McGregor zobaczył wpis mówiący o tym, że Roman Reigns miałby być mistrzem do września 2024 roku. Zawodnik MMA skomentował sprawę krótko.

„Podrabiańcy”

Niestety większość wpisów Conora została już usunięta jednak wiemy, że McGregor napisał także iż jest tylko jeden prawdziwy podwójny mistrz, a także dodał, że na galę WWE Summerslam przypłynie jachtem podczas, gdy Reigns i Paul Hayman przyjadą na nią autobusem.

Według specjalistów świata pro-wrestlingu aktualnie ciężko znaleźć godnego pretendenta dla Reignsa, który przy okazji przyciągnąłby fanów na stadion i przed telewizory. Gala WWE SummerSlam odbędzie się 5 sierpnia na mogącym pomieścić około 65000 fanów stadionie Ford Field w Detroit.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments