Conor McGregor o walce z Chandlerem

Conor McGregor ujawnił przybliżony termin walki z Michaelem Chandlerem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Conor McGregor pojawił się w Las Vegas na bokserskiej gali Gervonta Davis vs. Ryan Garcia. Irlandczyk wybrał się przy okazji do kasyna, gdzie został szybko otoczony przez fanów i postronnych gapiów. Wśród zebranych znaleźli się także dziennikarze Inside Fighting, którzy zapytali McGregora o termin powrotu do octagonu UFC.

Nie od dziś wiadomo, że Conor McGregor jest wielkim fanem boksu. Irlandczyk wybrał się na galę na której mierzyli się Gervonta Davis i Ryan Garcia. Conor po pojedynku wybrał się do szatni Ryana Garcii, gdzie okazał wsparcie przegranemu fighterowi. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Conor McGregor wsparł Ryana Garcię w szatni: „Szacunek dla ciebie, jesteś przyszłością. Chcę to zobaczyć znowu, ale…” [VIDEO].

Co jednak z powrotem byłego podwójnego mistrza UFC? Dziennikarzom Inside Fighting udało się zapytać Conora McGregora o termin, w którym odbędzie się jego walka z Michaelem Chandlerem. Przypominamy, że „Notorious” i „Iron” są trenerami w nowej edycji programu The Ultimate Fighter.

Conor McGregor ujawnił termin walki z Chandlerem

Irlandczyk udzielił krótkiej, lecz wartościowej odpowiedzi. Dzięki temu poznaliśmy przybliżony termin pojedynku Conor McGregor vs. Michael Chandler:

„Gdzieś pod koniec wakacji, na koniec wakacji.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments