Conor McGregor oglądalność the ultimate fighter

Conor McGregor nie pomógł. Fatalne wyniki oglądalności The Ultimate Fighter 31!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 06 czerwca 2023

Organizacja UFC liczyła na to, że ponowne zatrudnienie Conora McGregora w roli trenera The Ultimate Fighter wpłynie na renesans programu. Tak się póki co nie stanie, gdyż premiera zanotowała fatalne wyniki oglądalności.

294 tysiące, tylu telewidzów oglądało średnio premierowy odcinek programu The Ultimate Fighter 31 w USA. Według ratingów Nielsena TUF był jedenastym najchętniej oglądanym programem tego wieczoru w „kablówce”. Pierwszy odcinek The Ultimate Fighter 31: Team McGregor vs. Team Chandler zanotował rating na poziomie 0.14.

Dla porównania program The Real Housewives of New Jersey przyciągnął przed telewizory średnio prawie 1.2 miliona telewidzów, zatem cztery razy więcej. Nawet porównanie z wcześniejszymi edycjami TUF’a wypada blado, gdyż program TUF 22 w którym trenerami byli McGregor i Urijah Faber zebrał 622 tysiące telewidzów podczas premiery.

Zmieniają się czasy, zmienia się także odbiór tego rodzaju produkcji. Wydaje się, że w tym wypadku zawiódł nie dobór trenerów, lecz wybór uczestników programu, gdyby obsadzono go w części fighterami, którzy brali już w przeszłości udział w TUFie, a także bez powodzenia walczyli w UFC.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Generator
1 rok temu

McDonalds to już przeszlosc