Conor McGregor UFC WWE

Conor McGregor komentuje połączenie UFC i WWE: „Niesamowite, potęga! Teraz to nieuniknione…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2023

Conor McGregor skomentował mariaż UFC i WWE. Endeavor czyli właściciel organizacji UFC zadecydował o zakupie udziałów w WWE i stworzeniu nowej sportowo-rozrywkowej spółki w której skład wejdą zarówno UFC jak i WWE. Co na ten temat powiedział Irlandczyk?

Wczoraj ogłoszono, że firma Endeavor, czyli właściciel organizacji UFC podjęła decyzję o zakupie WWE. W wyniku połączenia tak wielkich sił powstanie nowa sportowo-rozrywkowa spółka, w której skład wejdą oba wymienione podmioty. Więcej na ten temat możecie przeczytać w dedykowanym artykule. UFC połączy się z WWE i stworzy jedną spółkę!

Sprawę skomentował oczywiście Dana White. Prezes organizacji UFC w oficjalnym oświadczeniu wyraził się w ciepłych słowach zarówno o swoim pracodawcy jak i o spółce WWE i jej pracownikach. Pełną wypowiedź Dany znajdziecie tutaj. Dana White komentuje połączenie UFC i WWE

Koło tak wielkiego wydarzenia obojętnie nie przeszedł Conor McGregor. Irlandczyk skomentował mariaż UFC i WWE na łamach twittera:

„Gratulacje dla UFC, firmy wartej 12 miliardów dolarów! WOW! Endeavor wszedł w posiadanie WWE. Niesamowite, co za potęga!”

Później „Notorious” zamieścił kolejny wpis, w którym zaprezentował się na „przerobionym” zdjęciu z pasami UFC i WWE i dodał hasztag: „To nieuniknione”.

Irlandczyk najwyraźniej już wie co czeka go w niedalekiej przyszłości.

Zostaw ocenę
0
0