McGregor i Chandler przed TUF 31

Conor McGregor i Michael Chandler o pracy trenerskiej w The Ultimate Fighter 31!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 maja 2023

Conor McGregor i Michael Chandler objęli stanowiska głównych trenerów w programie The Ultimate Fighter 31. W ostatnich tygodniach sporo było informacji na temat animozji między Irlandczykiem i Amerykaninem oraz o scysjach w trakcie sesji treningowych oraz walk.

Kilka tygodni temu w sieci pojawiło się nagranie na którym zaprezentowano dyskusję Michaela Chandlera z Conorem McGregorem. Jak chodzi o docinki były podwójny mistrz UFC oczywiście musiał zabłysnąć. Rozmowa wyglądała następująco.

– Czy ktoś powiedział ci, w jakiej wadze się bijemy? 185 [funtów]! – powiedział Conor.

– Chcesz się bić w średniej? Będę się bił w średniej! – odparł chętny na wyzwanie Michael.

– Zrobisz to, co ci się rozkaże. To moja gra, na zawsze zostanie to moją grą – skomentował „The Notorious”, podgrzewając atmosferę.

Jeszcze wcześniej do sieci wyciekła informacja o wielkim zamieszaniu w trakcie filmowania i awanturze między obozami McGregora i Chandlera. Nagranie można zobaczyć tutaj. McGregor odpycha Chandlera podczas face-to-face! Mocna zapowiedź programu TUF 31.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 74?

Galę UFC Vegas 74: Kara-France vs. Albazi w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 4 czerwca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 3:00 w niedzielę 4 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Teraz zarówno Irlandczyk jak i Amerykanin wypowiedzieli się tuż przed premierą programu. Conor McGregor na łamach oficjalnej strony internetowej organizacji UFC powiedział:

„Zrobię co w mojej mocy, to są zaledwie cztery tygodnie, więc nie będę nikogo traktował jak dziecko. Mistrzowie nie potrzebują by ktoś trzymał ich za rączkę, ja po prostu ich poprowadzę, dam wskazówki by wyprowadzić ich z tej pułapki w której się znajdują. Tylko od nich zależy czy uda im się osiągnąć sukces.”

Na te słowa McGregora, Michael Chandler powiedział:

„W moim teamie jest osiem bijących serc. Mam ośmiu sportowców, których mogę poprowadzić, to prawdziwe błogosławieństwo i wielka szansa, więc jako trener muszę podejść do tego na poważnie. Część z tych zawodników staje przed ostatnią szansą na wywalczenie kontraktu z UFC, dla innych którzy walczyli na małych galach jest to szansa by pierwszy raz znaleźć się w świetle reflektorów. Wszystkie dwanaście odcinków zostanie wyemitowanych na ESPN, to wielka sprawa.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments