Clout MMA 2 za darmo! Oglądaj DWIE pierwsze walki za free! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 28 października 2023

Potwierdzono Clout MMA 2 za darmo! Organizacja udostępni aż dwie pierwsze walki w darmowej transmisji. Gdzie oglądać Clout MMA 2 za free? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Przyszedł czas na kolejną edycję Clout MMA, która tym razem odbędzie się w Płocku. Orlen Arena zapłonie od niesamowitych pojedynków ze świata freak fightów. Nie zabraknie też wielu sportowców, jak Daniel Omielańczuk, Albert Sosnowski, czy Kamil Minda. Niestety cała gala Clout MMA 2 za darmo nie będzie dostępna, ale w serwisie YouTube obejrzycie aż dwie walki:

  • Krzysztof „Fericze” Ferenc vs Konrad Karwat
  • Błażej „Skrzypas” Skrzypek vs Mariusz „Super Mario” Sobczak

Gdzie oglądać Clout MMA 2 za darmo?

Fani sportów walki nie mogą doczekać się dzisiejszej gali! Clout MMA 2 zapowiada się niesamowicie interesująco. Choć z karty wypadł Jerome Le Banner, to zastąpił go Tomasz Sarara, który to zmierzy się z Dawidem „Crazy” Załęckim. Pojedynek zapowiada się iście ekscytująco, gdyż Torunianin ponownie zmierzy się z dużo cięższym przeciwnikiem.

W main evencie z kolei pojawi się jego syn. Denis Załęcki zrzucił sporo kilogramów na przestrzeni ostatnich miesięcy i wszystkich ciekawi forma, jaką zaprezentuje w oktagonie. W klatce czeka go starcie z niezwykle doświadczonym Danielem Omielańczukiem. Panowie zakończą swój konflikt, który zaczął się jeszcze w ubiegłym roku. Na ceremonii ważenia stanęli po raz ostatni twarzą w twarz!


Wszystkie walki gali możecie obstawiać wyłącznie na stronie eFortuna.pl. Jest to jedyny bukmacher na rynku z ofertą na Clout MMA. Jako nowi gracze możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Na start dostaniecie 20 zł za rejestrację i 10 zł do pierwszego depozytu. Co więcej, zakłady za 100, 200 oraz 300 zł obstawicie BEZ RYZYKA. W razie przegranej Fortuna zwróci środki na konto!

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki1.25 – 3.21Fortuna
Tomasz Sarara – Dawid „Crazy” Załęcki1.13 – 4.42Fortuna
Denis Labryga – Kamil Minda1.40 – 2.52Fortuna
Albert „Dragon” Sosnowski – Remi Gruchała4.14 – 1.15Fortuna

Gdzie oglądać Clout MMA 2 na żywo? Transmisja całej gali dostępna jest wyłącznie po zakupie subskrypcji PPV w sobotę 28 października o godzinie 19:00. Wykupić go możecie na stronie https://cloutmma.tv/. Wystarczy, że założycie konto, wybierzecie jeden z dwóch wariantów Clout MMA 2 PPV i gotowe! Cena zaczyna się od 34,99 zł (transmisja 720p) za wersję podstawową i 39,99 zł (stream w jakości 1080p i dostęp do Roast Room) w przypadku droższego wariantu PREMIUM.

Transmisja Clout MMA 2 za darmo

Poniżej znajdziecie darmową transmisję z pierwszych walk Clout MMA 2. Za free obejrzeć możecie pojedynki „Skrzypas” vs Super Mario oraz „Fericze” vs karwat. Pełna karta walk dostępna jest wyłącznie w systemie PPV, które wykupicie klikając poniżej.

Wykup dostęp do Clout MMA 2!

Zostaw ocenę
3
8
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments