Cedric Doumbe szybko nokautuje w walce wieczoru pfl kylian mbappe w szoku video

Cedric Doumbe szybko nokautuje w walce wieczoru gali PFL w Paryżu! Kylian Mbappe w szoku! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 września 2023

Cedric Doumbe nie napracował się w walce wieczoru gali PFL w Paryżu. Były mistrz GLORY chciał wyciąć rywala i zauważając lukę w defensywie rywala wypuścił potężnego lewego, którym zwalił Jordana Zebo z nóg. Doumbe szybko dobił ciosami Zebo, który leżał na deskach i było po walce nim na ekranie wyświetliła się grafika z czasem pojedynku!

Cedric Doumbe, były mistrz kickbokserskiej organizacji GLORY zanotował fenomenalny debiut w organizacji PFL! „Le Meilleur” dołożył piąte zwycięstwo do rekordu i pozostaje niepokonany!

Doumbe już na początku walki starał się ustrzelił rywala i najpierw spróbował wyciąć oponenta kopnięciem, a następnie dostrzegł że Jordan Zebo trzyma ręce bardzo szeroko wystrzelił potężnym lewym po którym Zebo padał na deski jednak nim Jordan upadł zebrał jeszcze szybkiego prawego.

Następnie Cedric Doumbe doskoczył do bezbronnego rywala i wypuścił kilka młotków jednak była to jedynie formalność, gdyż Zebo zupełnie się nie bronił. Niesamowity debiut w organizacji PFL! Na trybunach było wiele gwiazd, a występ Cedrica wprawił w osłupienie Kyliana Mbappe, jedną z największych gwiazd piłki nożnej na świecie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments