Brodnicka krytycznie o boksie w Polsce: „Przez 2 lata trenowałam skakankę. Uważam, że trenerzy się nie rozwijają” [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 12 września 2023

Była pięściarka Ewa Brodnicka udzieliła wywiadu kanałowi Fansportu.pl, gdzie skrytykowała świat polskiego boksu. Obecnie zawodniczka freak fightów w mocnych słowach wypowiedziała się zwłaszcza o trenerach.

Popularna „Kleo” stoczyła łącznie w zawodowych ringach 21 walk, z których przegrała tylko jedną. Udało jej się też sięgnąć po mistrzostwo Europy oraz tytuł WBO w wadze super piórkowej pań. Jest też jedyną pięściarką, która pokonała uznawaną za najbardziej utytułowaną polską zawodniczkę Ewę Piątkowską.

Na kanale Fansportu.pl pojawił się wywiad Brodnickiej z Michałem Tuszyńskim. Obecna fighterka Fame MMA zdradziła między innymi, iż coraz częściej godzi się z myślą, iż nie stoczy kolejnej walki w ringu. Zapytana o to, czy jej kariera potoczyłaby się inaczej, gdyby zaczęła wcześniej, „Kleo” nie zostawiła suchej nitki na światku polskiego boksu. Za przykład podała też, gdy jeden z zagranicznych trenerów przyjechał na seminarium do naszego kraju.

„Teraz mam zaj***sty team. Jak zaczynałam mając 21 lat nie mogę powiedzieć, żebym miała wszystko tak poukładane. Wszystko było na jedno kopyto. Wyobrażasz sobie, że ja przez 2 lata trenowałam skakankę? Robiłam dokładnie tą samą rozgrzewkę. Jakaś tam technika, sparingi to też się odbywały na takiej zasadzie, żeby mi ktoś w**dolił. Każdy trener dał mi cegiełkę do mojego przygotowania i do tego, co osiągnęłam, ale będę okrutna. Przepraszam was wszystkich, ale uważam, że trenerzy się nie rozwijają.”

Całą rozmowę z Ewą Brodnicką znajdziesz – TUTAJ.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments