ufc 290 moreno vs pantoja 2

Brandon Moreno stanie do mistrzowskiego rewanżu na UFC 290!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 kwietnia 2023

Brandon Moreno, mistrz kategorii muszej będzie bronił pasa na gali UFC 290. „Baby Assassin” stoczy rewanż z Alexandre Pantoją! Pantoja ma na koncie wygraną nad Moreno, którą zanotował na gali UFC: Maia vs. Usman w maju 2018 roku.

29-lenti Brandon Moreno (21-6-2) po tetralogii z Deivesonem Figueiredo oraz dwóch pojedynkach z Kaiem Kara France po raz kolejny został zestawiony do starcia z zawodnikiem, z którym wiąże go już historia.

Alexandre Pantoja (25-5) w maju 2018 roku zanotował wygraną nad „Baby Assassinem” i matchmakerzy organizacji UFC uznali, że brazylijski „Cannibal” po serii trzech kolejnych zwycięstw będzie idealnym kandydatem do nowego rozdania na tronie kategorii muszej.

Trzeba jednak przyznać, że po przejściu Figueiredo do kategorii koguciej w dywizji muszej brakuje pretendentów, którzy mieliby status gwiazdy, więc w zasadzie poza Pantoją nie było na ten moment innego wyboru.

Zawodnicy zmierzą się 8 lipca na gali UFC 290 w Las Vegas. Pojedynek Moreno vs. Pantoja 2 ma być co-main eventem wydarzenia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments