bobby green vs jim miller ufc 300

Bobby Green vs. Jim Miller – starcie weteranów na jubileuszowej gali UFC 300!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2024

Organizacja UFC ogłosiła kolejną walkę gali UFC 300. Bobby Green i Jim Miller zmierzą się w octagonie na jubileuszowej gali. Starcie weteranów jest kolejnym dodatkowym smaczkiem jubileuszowego eventu.

Matchmakerzy organizacji UFC oraz Dana White postanowili spełnić życzenie Jima Millera. Doświadczony zawodnik, rekordzista pod względem ilości zwycięstw w octagonie wystąpi na jubileuszowej gali UFC 300.

13 kwietnia w T-Mobile Arena Miller zmierzy się z Bobbym Greenem, czyli kolejnym reprezentantem starej szkoły MMA. Zawodnicy wejdą do octagonu w zupełnie innych nastrojach.

Miller w ostatni weekend wygrał w co-main evencie gali UFC Vegas 84 dzięki czemu zapisał na swoim koncie 26. wygraną w organizacji UFC. Co więcej dla Amerykanina było to drugie zwycięstwo z rzędu, a zarazem piąte w ostatnich sześciu walkach.

Green nie ma tak dobrej passy jednak warto zaznaczyć, że mierzył się z rywalami ze zdecydowanie wyższej półki. Bobby stoczył w 2023 roku cztery walki, z czego dwie wygrał, jedna została uznana za nieodbytą natomiast w ostatnim występie „King” padł na deski po ciosach Jalina Turnera. Niestety zamiast kolejnego awansu w rankingu Green zanotował bolesny spadek na 14. lokatę.

Walka Bobby Green vs. Jim Miller wejdzie w skład karty wstępnej gali UFC 300 w Las Vegas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments