bobby green skomentował porażkę przez ciężki nokaut

Bobby Green skomentował porażkę przez ciężki nokaut w walce z Turnerem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 grudnia 2023

Bobby Green na łamach mediów społecznościowych skomentował porażkę przez ciężki nokaut w starciu z Jalinem Turnerem. Amerykanin pochwalił rywala i życzył mu kolejnych sukcesów.

Bobby Green przegrał przez ciężki nokaut na gali UFC w Austin. „King” miał za sobą pełen okres przygotowawczy natomiast Jalin Turner wskoczył do rozpiski w ostatniej chwili głównie skupiając się na zrobieniu wagi.

Turner ciężko znokautował Greena, który długo podnosił się z maty. Później na backstage zawodnicy spotkali się i porozmawiali. Materiał video z tłumaczeniem rozmowy znajdziecie tutaj.

Bobby Green zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym skomentował porażkę z Turnerem. Oto co powiedział „King”:

– Co słychać? Czasem się wygrywa, czasem się przegrywa. Myślę, że po prostu chcę wam pokazać, że jestem gangsterem niezależnie od wyniku.

– Szacun dla Jalina, który zrobił swoje. Cieszę się jego sukcesem. Wszedł do walki jako późne zastępstwo i wygrał zatem chwała mu za to. Do wszystkich moich ludzi, dla mnie to po prostu kolejny krok, wiecie no… kolejny krok w karierze. Zawsze są lepsze i gorsze momenty. Będę nadal robił swoje i szedł do przodu. Nigdzie się nie wybieram, kocham was.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments