Dariush wytypował faworyta UFC 291

Beneil Dariush wytypował zwycięzcę walki Dustin Poirier vs. Justin Gaethje 2: „Jeden czuje się komfortowo, drugi jest wygłodniały…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 czerwca 2023

Beneil Dariush wystąpi w walce wieczoru gali UFC 289 w Vancouver. W trakcie rozmowy z dziennikarzami Amerykanin został zapytany o to kto jego zdaniem wygra main event gali UFC 291. Dariush po chwili zastanowienia wskazał kto jego zdaniem zwycięży w walce Dustin Poirier vs. Justin Gaethje 2.

Beneil Dariush już tej nocy wejdzie ponownie do octagonu organizacji UFC. Amerykanin na gali UFC 289 zmierzy się z Charlesem Oliveirą. Wszelkie informacje o transmisji z tego wydarzenia znajdziecie w dedykowanym artykule. UFC 289 – gdzie oglądać na żywo?

Dziennikarze wykorzystali okazję i w trakcie rozmowy z Dariushem zapytali go o to kto jego zdaniem wygra rewanżowe starcie – Dustin Poirier czy Justin Gaethje, które będzie main eventem gali UFC 291 w Salt Lake City.

Co na ten temat powiedział Dariush?:

„Podchodząc do sprawy praktycznie pewnie większość typuje wygraną Dustina Poiriera przez wzgląd na to jak wyglądała ich pierwsza walka. Natomiast teraz wydaje mi się, że Justin Gaethje jest głodny sukcesu, bardziej skoncentrowany.”

Następnie Beneil Dariush rozwinął swą myśl na temat Dustina Poiriera:

„Dustin Poirier, myślę że on zarobił wielką kasę, już swoje zrobił w tym sporcie. Wydaje się czuć się komfortowo, a takie uczucie jest największym wrogiem progresu. Myślę, że Dustin może być czuć się zbyt komfortowo, ale mogę się mylić. Natomiast wystarczy, że pokaże mi w octagonie, że oceniając go byłem w błędzie.”

Co na temat Justina Gaethje powiedział Dariush?:

„Naprawdę bardziej skłaniam się ku temu, że wygra Justin Gaethje. Zrobił wielkie postępy, jest wygłodniały. W ostatniej walce z Rafaelem Fizievem zaprezentował się doskonale. Był szybki, inteligentny i nie popełnił żadnego błędu.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments