bellator 299 khasan magomedsharipov udusił piotra niedzielskiego

Bellator 299: Khasan Magomedsharipov udusił Piotra Niedzielskiego w 2. rundzie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 września 2023

Już dziś, w sobotę 23 września w Dublinie odbędzie się gala Bellator 299. W karcie wstępnej zaprezentuje się Polak Piotr Niedzielski. Popularny Niedziela wskoczył do rozpiski wydarzenia jako późne zastępstwo. Rywalem Polaka będzie mocny Dagestańczyk Khasan Magomedsharipov.

Już dziś polskich kibiców czekają kolejne wielkie emocje związane z występami Polaków w amerykańskiej organizacji Bellator MMA. Tym razem nasi reprezentanci zawalczą na gali Bellator 299 w Dublinie. Jako pierwszy w klatce zamelduje się Piotr Niedzielski.

Popularny „Niedziela” niestety nie zmieścił się w zakontraktowanym limicie wagowym. Nie ma się jednak co temu dziwić, gdyż Polak przyjął walkę na mniej niż dwa tygodnie przed galą i wskoczył do rozpiski na zastępstwo.

Rywalem Niedzielskiego będzie niepokonany Khasan Magomedsharipov, młodszy brat słynnego Zabita, byłego zawodnika UFC. Utalentowany Dagestańczyk ma na swoim koncie już trzy wygrane w organizacji Bellator, z czego dwie walki wygrał przed czasem.

Magomedsharipov będzie bez wątpienia ciężkim wyzwaniem dla Niedzielskiego, który do tej pory w amerykańskiej organizacji zapisał na swoim koncie jedną wygraną i dwie porażki. Nim przejdziemy do relacji z tego starcia przypominamy gdzie można obstawiać gale Bellatora.

Bellator 299 – obstaw główną kartę. Zakład bez ryzyka!

Wszystkie gale Bellatora możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Za rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu.

Pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Odbierz BONUSY i obstaw główną kartę Bellator 299!

Bellator 299: Magomedsharipov vs. Niedzielski – relacja, wynik walki

Khasan Magomedsharipov rozpoczął walkę od kopnięć. Najpierw low kicki, a następnie high kick. Piotr Niedzielski póki co spokojnie. Khasan idzie po sprowadzenie, „Niedziela” się broni. Żmudna praca w klinczu pod siatką. Magomedsharipov obalił i atakuje ciosami z góry. Moment w którym Niedzielski atakuje ciosami z dołu częściej niż Khasan robi to z góry. Dagestańczyk wstaje i pozwala Polakowi na powrót do stójki. Mocny low kick w wykonaniu Piotra. Solidny lewy ze strony Niedzielskiego. Kolejny mocny low kick Niedzieli. Zwarcie jednak szybko nastąpiło rozerwanie i kontynuacja akcji w stójce. Khasan dociska Polaka do siatki i atakuje kolanami. Niedzielski łatwo wychodzi z trudnej sytuacji.

Mocny lewy Niedzielskiego na otwarcie drugiej rundy. Obrotówka ze strony Khasana. Polak próbował wypuścić kopnięcie, które Dagestańczyk przechwycił. Niestety Khasan może pracować z góry. Magomedsharipov stara się podnieść pozycję jednak Polak mu to uniemożliwia. Niedzielski stara się zapiąć gilotynę, niestety Khasan wychodzi z opresji i próbuje przejść do dosiadu. Niestety młody Magomedsharipov obszedł pozycję wpiął duszenie rękoma i Polak odklepał.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments