Bellator 299 fenomenalny nokaut front kickiem chokheli skradł show

Bellator 299 – fenomenalny nokaut front kickiem w 1. rundzie! Chokheli skradł show! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 września 2023

Levan Chokheli popisał się niesamowitym nokautem na gali Bellator 299. Gruzin wystrzelił fenomenalnym front kickiem i posłał Sabaha Homasiego na deski. Chokheli skradł show w Dublinie!

Levan Chokheli skradł show na gali Bellator 299 w Dublinie. Gruzin popisał się fenomenalnym nokautem! Chokheli posłał Sabaha Homasiego na deski w pierwszej rundzie. Levan zaatakował byłego zawodnika UFC i weterana Bellatora potężnym front kickiem, po którym „The Sleek Sheikh” padł nieprzytomny na matę!

Chokheli dzięki temu zwycięstwu ma już na swoim koncie dziesięć wygranych przez nokaut. Levan po tak efektownej wygranej nad zawodnikiem, który niedawno był blisko wywalczenia szansy do walki o pas mistrzowski sam może zacząć myśleć o potyczkach z najmocniejszymi gwiazdami Bellatora!

Bellator 299 – fenomenalny nokaut front kickiem!

Levan Chokheli nokautuje Sabaha Homasiego niesamowitym front kickiem w pierwszej rundzie walki, która otworzyła główną kartę gali Bellator 299 w Dublinie!

Kolejna gala organizacji Bellator odbędzie się 7 października w San Diego. Będzie to jubileuszowa gala Bellator 300, na której odbędą się cztery walki rangi mistrzowskiej. Kliknij w obrazek zamieszczony poniżej, aby obstawić galę w eFortuna.pl.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments