Artur Szpilka kontuzjowany wielki dramat zawodnika ksw

Artur Szpilka kontuzjowany! Wielki dramat zawodnika KSW, musi pilnie przejść operację! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 września 2023

Artur Szpilka kontuzjowany! Wielki dramat zawodnika federacji KSW, który musi pilnie przejść operację! Były pięściarz miał wrócić do okrągłej klatki w grudniu jednak teraz bez wątpienia będzie musiał odłożyć plany o kolejnej walce na dalszy termin.

Artur Szpilka, były pięściarz który postanowił rozpocząć przygodę z zawodowym MMA ma na koncie już kilka stoczonych starć w federacji KSW. Plany zakładały powrót „Szpili” w grudniu 2023 roku. Niestety tak się nie stanie, gdyż zawodnik nabawił się kontuzji.

Artur Szpilka poinformował o odnowieniu kontuzji kręgosłupa na swoich profilach w mediach społecznościowych. Nim przejdziemy do wypowiedzi lubianego zawodnika przypominamy gdzie możecie obstawić galę KSW 86 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez federację KSW.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

Artur Szpilka kontuzjowany!

Niestety Artur Szpilka nabawił się urazu i ponownie musi poddać się operacji. Zawodnik KSW opublikował długą wypowiedź na swoim profilu na facebooku!

„Niestety miałem wrócić do klatki w grudniu, ale poinformowałem dziś przeciwnika i federację KSW, więc mogę wam powiedzieć. Muszę przejść ponownie operację kręgosłupa. Sport to zdrowie, niestety utracone. Byłem się jeszcze ratować, zamrozili mi nerw w Szczecinie, była super poprawa przez co nie czułem tego bólu. No, ale poszedłem (na trening) rozwaliłem to bardziej, także niestety będzie operacja wycięcia tej przepukliny pod mikroskopem. Co wam mogę powiedzieć już tego serdecznie mam dość bo tych operacji już miałem tyle, to już będzie moja dwunasta albo trzynasta operacja pod pełnym znieczuleniem, ale to jest tylko i wyłącznie jedyna szansa żebym mógł wrócić w pełni sił do treningów. Pozdrawiam.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments