Artur Szpilka komentuje kibiców

Artur Szpilka komentuje zachowanie kibiców Elany: „Masakra, rzygać mi się chce”. Andrzej Wasilewski dopowiada…

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2023

Artur Szpilka skomentował nagranie które pojawiło się w sieci. Były pięściarz, który aktualnie próbuje swych sił w MMA skrytykował zachowanie młodych kibiców Elany Toruń. Tradycyjnie swoje trzy grosze dorzucił także Andrzej Wasilewski, były promotor „Szpili”.

W internecie pojawiło się nagranie na którym widać jak grupka zamaskowanych napastników atakuje bezbronnego mężczyznę wykorzystując w tym celu gaz, a następnie bijąc i kopiąc leżącego nakazując mu wyrzeczenie się sympatii do klubu Apator Toruń i przejście na stronę Elany.

Wiele osób skrytykowało już tę sytuację, a do grona zniesmaczonych akcją dołączył teraz Artur Szpilka, który napisał:

Masakra rzygać mi się chce. Nie pamiętam, żeby w moich czasach takie rzeczy były. Były solówki honorowe itp., ale normalnie brak słów gdzie tu honor zasady.

Po tej wypowiedzi „Szpili” swoje trzy grosze dorzucił także Andrzej Wasilewski, były promotor pięściarza, który z kolei skontrował wypowiedź zawodnika zarzucając mu, że w przeszłości oceniłby tę sprawę inaczej.

Artur to Ty promowałeś kolegę z tego świata. Bez rękawic. I takie środowiska. Wiem, lata lecą i świat się inaczej dzisiaj widzi. Ale ktoś coś tam Ci płacił, żeby takie mniej więcej klimaty promować. A ja kilka lat temu próbowałem Ci tłumaczyć, co to jest.

Przypominamy, że Artur Szpilka kolejny pojedynek w MMA stoczy na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Rywalem „Szpili” będzie Mariusz Pudzianowski. Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka oficjalnie na KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym! [VIDEO]

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments