Szpilka Chuzhigaev Jay Silva sparing trening WCA

Artur Szpilka, Ibragim Chuzhigaev, Jay Silva – mocna ekipa na sparingach w WCA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 lipca 2023

Na dzisiejszych sparingach w Warszawskim Centrum Atletyki stawiła się mocna ekipa. Na macie WCA sparowali Artur Szpilka, Ibragim Chuzhigaev, Jay Silva, Rafał Kijańczuk, Izu Ugonoh, Piotr Strus, a także całe grono innych fighterów.

W ostatnich dniach na macie w WCA praca wre. Dziś na sparingach pojawiła się mocna ekipa z Arturem Szpilką na czele. Do zawodników WCA Fight Team dołączyli także „gościnnie” Ibragim Chuzhigaev oraz Jay Silva.

Ibragim Chuzhigaev przygotowuje się do obrony mistrzowskiego pasa KSW w kategorii półciężkiej. Chuzhigaev na KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z Bohdanem Gnidko. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienie znajdziecie tutaj. Ibragim Chuzhigaev vs. Bohdan Gnidko – druga walka mistrzowska na KSW 85 w Nowym Sączu!

Zaskoczeniem może być także obecność Jaya Silvy, który przyleciał już do Polski by zaaklimatyzować się przed pojedynkiem z Tomaszem Sararą na warszawskim Torwarze. Więcej o walce zawodników w K-1 w małych rękawicach przeczytacie tutaj. Tomasz Sarara vs. Jay Silva – starcie które porwie kibiców na Torwarze!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments