KSW 85 Chuzhigaev vs Gnidko

Ibragim Chuzhigaev vs. Bohdan Gnidko – druga walka mistrzowska na KSW 85 w Nowym Sączu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 lipca 2023

W trakcie gali KSW 84 zaprezentowano bohaterów kolejnego starcia mistrzowskiego, które odbędzie się w Nowym Sączu. W okrągłej klatce federacji zmierzą się Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia.

Federacja KSW nie zatrzymuje się z kolejnymi ogłoszeniami. W trakcie doskonałej gali KSW 84 ogłoszono zestawienie mistrzowskie, które odbędzie się na gali KSW 85 w Nowym Sączu. 19 sierpnia w okrągłej klatce zmierzą się Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko. Będzie to oczywiście pojedynek o pas mistrzowski dywizji półciężkiej (-93 kg). Przypominamy, że walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała.

Ibragim Chuzhigaev (17-5) po raz ostatni walczył w KSW w grudniu 2022 roku kiedy obronił mistrzowski tytuł w potyczce z Ivanem Erslanem. Chorwat mocno postawił się Chuzhigaevowi jednak ostatecznie to mistrz zrobił lepsze wrażenie na sędziach punktowych.

Bohdan Gnidko (10-0) to niepokonany zawodnik, który bardzo szybko zrobił „karierę” w federacji KSW. Na gali KSW 82 w maju Ukrainiec poddał Rafała Kijańczuka co okazało się przepustką do walki o pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

KSW 85: Chuzhigaev vs. Gnidko – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments