Gnidko poddał kijańczuka ksw 82

KSW 82: Bohdan Gnidko balachą poddaje Kijańczuka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2023

W piątej walce gali KSW 82 zmierzyli się Bohdan Gnidko i Rafał Kijańczuk. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Jaki padł wynik w starciu Gnidko vs. Kijańczuk?

Niepokonany Ukrainiec Bohdan Gnidko spróbuje zapisać na swoim koncie kolejną wygraną w klatce federacji KSW. Zaledwie 22-letni zawodnik w swoim trzecim pojedynku w KSW stanie do boju z doświadczonym Rafałem Kijańczukiem.

Obaj zawodnicy walczą niezwykle efektownie i często kończą rywali w pierwszych minutach walk. Jesteśmy przekonani, że Maciej Kawulski, Martin Lewandowski i Wojsław Rysiewski brali to pod uwagę zestawiając Gnidko i Kijańczuka ze sobą. W tej boju po prostu ktoś musi paść na deski!

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja z gali rozpoczęła się o godzinie 19:00, dołącz do grona fanów oglądających galę KSW!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki Gnidko vs. Kijańczuk

Bardzo szybki faul! Gnidko sprowadził Kijańczuka do parteru i zaatakował go kolanem. Dwa punkty odjęte. Kontynuujemy walkę! Ciosy w zwarciu, Ukrainiec klinczuje i chce przenieść walkę na matę. Polak przetrwał i to on sprowadził walkę na matę. Wow! Bohdan Gnidko balachą poddaje Rafała Kijańczuka!

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments