Arkadiusz Wrzosek o planach na walkę w MMA: „Nawet jest chętny delikwent do stoczenia takiej walki ze mną”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 grudnia 2021

Arkadiusz Wrzosek, czyli jeden z topowych kickboxerów wagi ciężkiej na świecie, w wywiadzie dla InfoSport zdradził, że ma w zanadrzu walkę w formule MMA. Pochodzący z podwarszawskiego Pruszkowa „Hightower” we wrześniu tego roku zagościł na ustach wszystkich fanów sportów walki na świecie, po tym jak posłał wysokim kopnięciem na deski legendarnego Badra Hariego.

Od tamtego czasu zrobiło się o Wrzosku bardzo głośno w polskim środowisku MMA, i wielu fanów zestawiało go z Tomaszem Sararą lub Izu Ugonohem w formule MMA. Teraz zaczyna to być coraz bardziej realne, ponieważ sam zainteresowany zdradził że coś się ruszyło w tej kwestii.

„Są duże szanse, że zobaczycie mnie w klatce MMA. Dużo się mówiło po moim starciu z Badrem o ewentualnej walce w MMA w Polsce. Nawet jest chętny delikwent do stoczenia tego pojedynku ze mną, już też poruszaliśmy ten temat wielokrotnie. Są organizacje, które są w stanie zrobić taką walkę i fajnie ją sprzedać, i przede wszystkim też kickboxing by na tym zyskał. Zobaczymy, co przyniesie życie. Na pewno w pierwszej kolejności chciałbym stoczyć walkę w Glory na wiosnę.” – Wyznał w wywiadzie dla InfoSport Arkadiusz Wrzosek.

Warto też wspomnieć, że walka ta odbiłaby się głośnym echem na całym świecie, bo Pruszkowianin jest aktualnie czwartym najlepszym ciężkim w Glory, a jego nokaut na Badrze Harim został wybranym najlepszym KO tego roku, w całej organizacji.

Zostaw ocenę
0
0