andrzej grzebyk mateusz kubiszyn ksw epic pride

Andrzej Grzebyk chce walczyć z Kubiszynem na KSW EPIC – proponuje brutalne zasady PRIDE!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 25 stycznia 2024

Nie trzeba było długo czekać, aż pojawi się pierwszy chętny na walkę z Don Diego. Andrzej Grzebyk zgłosił akces do pojedynku z Mateuszem Kubiszynem na KSW EPIC.

Po nieudanych negocjacjach z FAME, Mateusz Kubiszyn zasugerował chęć walki na gali KSW EPIC. Popularny Don Diego jest gotów na dogadanie się z właścicielami federacji KSW.

Bardzo szybko pojawił się pierwszy chętny do przetestowania umiejętności Kubiszyna w okrągłej klatce federacji KSW.

Andrzej Grzebyk skomentował artykuł o Kubiszynie na naszym fanpage’u na facebooku. Topowy zawodnik kategorii półśredniej oznaczył managera Artura Gwoździa i napisał:

– Sprawdzam. Formuła PRIDE.

Kwestią pewnie byłoby tutaj dogadanie detali, takich jak to czy cała walka miałaby być toczona na brutalnych zasadach PRIDE, czy każda z rund odbyła by się w innej formule.

Wiadomo, że w boksie faworytem byłby Kubiszyn jednak zasady PRIDE ewidentnie faworyzowałyby doświadczonego Andrzeja Grzebyka, który jest zawodnikiem MMA i dobrze wie jak używać łokci czy obrotowych kopnięć, a teraz do tego arsenału mógłby dołożyć uderzenia kolanami w głowę w parterze, czy mocarne stompy na głowę rywala.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekanie na odpowiedź Mateusza Kubiszyna, a zwłaszcza na informację w jakiej formule Don Diego chciałby wystąpić na KSW EPIC.

Kto wygrałby walkę Andrzej Grzebyk vs. Mateusz Kubiszyn?

Loading ... Loading ...

Galę KSW EPIC obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka.

Zarejestruj konto i obstaw KSW EPIC!

TYPKURSBUKMACHER
Mamed Khalidov2.10FORTUNA
Tomasz Adamek1.67FORTUNA
Zostaw ocenę
9
10
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lovemassage
4 miesięcy temu

Pomysł na walkę wieczoru.Dwóch gości z bardzo dobrym warsztatem umiejętności i w dodatku mega medialnych. Są to zawodnicy lubiani,inteligentni i z klasą więc bardzo było by to interesujące. Co do werdyktu, ja osobiście jestem sercem za Andrzejem, jednak niezależnie od werdyktu miało by to ręce i nogi.

Last edited 4 miesięcy temu by Lovemassage