don diego chce walczyć w ksw kubiszyn ksw epic

Don Diego chce walczyć w KSW! Mistrz GROMDY zgłasza gotowość do walki na KSW EPIC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 stycznia 2024

Don Diego zgłosił gotowość walki na gali KSW EPIC. Mateusz Kubiszyn powiedział, że jest otwarty na propozycję KSW i może się przygotować do gali w Gliwicach.

Mateusz Kubiszyn miał stoczyć pojedynek z Michałem Pasternakiem na specjalnych zasadach na freakowej gali. Doszło do małego sporu między obozami na temat zasad obowiązujących w konkretnych rundach i pomysł tego starcia ostatecznie upadł.

Don Diego kontynuuje jednak przygotowania i stale jest w treningu. Póki co Kubiszyn nie podpisał kontraktu na żadną konkretną walkę z FAME i wydaje się, że ciężko będzie znaleźć mu odpowiednio medialnego rywala.

Takiego problemu z pewnością nie miałaby federacja KSW, która szykuje na 24 lutego wielkie wydarzenie KSW EPIC. Podczas rozmowy z Arturem Przybyszem, popularny Don Diego zdradził, że jest gotów na występ w okrągłej klatce KSW.

– Apel, zapytanie, albo zwrotka w stronę KSW. Jeżeli chcecie, a ja nie dostanę walki na FAME – to mogę, jestem w przygotowaniach. Mogę przygotować się na galę KSW Epic, mogę znaleźć się na karcie walk – jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Z wypowiedzi Kubiszyna wynika, że tutaj wszystko głównie zależy od właścicieli federacji KSW oraz dyrektora sportowego, jeśli ci złożą ofertę to mistrz organizacji GROMDA powinien ją przyjąć.

Don Diego nie należy bowiem do zawodników, którzy lubią długo pozostawać poza ringiem, a ze wstępnych planów wynika, że udział Kubiszyna w kolejnej edycji GROMDY nie wchodzi w grę. Czy mistrz walk na gołe pięści trafi do KSW? Wszystko zapewne wyjaśni się w najbliższych dniach.

Czy chciałbyś zobaczyć walkę Don Diego na KSW EPIC?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
20
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments