KSW Głowacki vs. Tołkaczewski nokaut

Amerykańscy dziennikarze wyróżnili nokaut z walki Głowacki vs. Tołkaczewski w gronie najlepszych KO pierwszej połowy 2023 roku!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lipca 2023

Amerykańscy dziennikarze z portalu MMA Fighting przygotowali zestawienie najlepszych nokautów pierwszej połowie 2023 roku. Alexander K. Lee wyróżnił nokaut z walki Krzysztof Głowacki vs. Patryk Tołkaczewski, czyli starcia dwóch debiutujących w MMA pięściarzy do którego doszło na KSW Colosseum 2.

Dziennikarze amerykańskiego portalu MMA Fighting przygotowali artykuł poświęcony najlepszym nokautom pierwszego półrocza 2023 roku. Jed Meshew, Alexander K. Lee oraz Shaun Al-Shatti wskazali kilka najlepszych nokautów.

Wśród wyróżnionych nokautów znalazły się między innymi nokaut Israela Adesanyi na Alexie Pereirze, po którym „The Last Stylebender” odzyskał pas mistrzowski kategorii średniej.

Wyróżniono także walk-off KO Lorenza Larkina na Mukhamedzie Berkhamovie. „The Monsoon” ustrzelił rywala potężnym łokciem i tak jakby nic się nie stało po prostu odszedł od rywala.

Pojawiło się także wyróżnienie, które zapewne ucieszy sympatyków polskiego MMA. Alexander K. Lee wymienił bowiem nokaut z pojedynku Krzysztofa Głowackiego z Patrykiem Tołkaczewskim. Dziennikarz opisując cios „Główki” przyznał, że wydawało mu się, że w MMA widział już wszystko jednak ten nokaut bardzo go zaskoczył i po prostu trzeba było go wymienić wśród najciekawszych KO pierwszej połowy 2023 roku!

Zostaw ocenę
36
5
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments