alex pereira złamał dwa palce w stopie nie zawalczy na ufc 301 w rio

Alex Pereira złamał dwa palce w stopie – Poatan nie spełni marzenia o walce na UFC 301 w Rio

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2024

Niestety mamy dla was złe informacje. Alex Pereira złamał dwa palce co najpewniej przekreśla jego udział w gali UFC 301 w Rio de Janeiro.

Alex Pereira od dłuższego czasu zapowiadał, że jeśli uda mu się szybko wygrać walkę na gali UFC 300 to będzie się domagał możliwości występu na gali UFC 301. Co więcej w kontrakcie Brazylijczyka została nawet umieszczona specjalna klauzula.

Niestety Ariel Helwani przekazał informacje prosto od teamu Poatana. Kanadyjski dziennikarz poinformował, że Pereira już w trakcie finalizacji przygotowań do UFC 300 złamał jeden palec w stopie.

W trakcie walki z Jamahalem Hillem, Alex złamał drugi palec. Komentatorzy już po walce zwracali uwagę na to, że Pereira niepokojąco spoglądał w dół zapewne odczuwając ból po mocnych kopnięciach.

Mistrz UFC w kategorii półciężkiej nie spełni zatem marzenia o występie na gali UFC 301 w Rio de Janeiro. Występ Pereiry na tym wydarzeniu na pewno przełożyłby się pozytywnie na ilość sprzedanych PPV.

W Brazylii wystąpią jednak Alexandre Pantoja i Jose Aldo, więc fani z kraju kawy mogą spać spokojnie wiedząc, że i tak zobaczą swoich najlepszych reprezentantów w akcji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments