Soldaev wytypował KSW Colosseum 2

Adam Soldaev wytypował walki Ziółkowski vs. Parnasse, Pudzian vs. Szpilka i Khalidov vs. Askham 3

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2023

Adam Soldaev w trakcie rozmowy z Jarkiem Świątkiem wypowiedział się na temat trzech głównych zestawień gali KSW Colosseum 2. Soldaev wskazał swoich faworytów w walkach Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse, Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka oraz Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3.

W trakcie rozmowy z Jarem, Adam Soldaev wypowiedział się na temat zestawień, które zobaczymy na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Co do powiedzenia na temat poszczególnych walk miał zawodnik WCA Fight Team?

Adam Soldaev na temat walki Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse:

„Kurde ciekawe starcie, myślę że Salahdine będzie miał najtrudniejszą walkę w dotychczasowej karierze. Możliwe, że dla Mariana też będzie to najcięższa walka w karierze, no nie wiem. Ciekawa walka. Jeśli chodzi o stójkę to myślę, aczkolwiek… kurcze ciężko nawet to analizować bo Parnasse bardzo dobrze w parterze pracuje, ale w stójce też bardzo szybki na nogach, myślałem, że się to zmieni jak przejdzie do 70 kg, ale w walce z Rajewskim był równie szybki, nic się nie zmieniło. Marian też ma bardzo szybkie ręce, ale nie kopie wysoko, głównie kopie low kicki, nawet za bardzo frontów nie kopie. Sam do parteru nie schodzi Marian, a Salahdine schodzi, ale tu z kolei Marian ma lepszą obronę. No dużo czynników jest w tej walce, ja jestem za Marianem oczywiście, ale zobaczymy co tam się wydarzy, bardzo ciekawa walka.”

Soldaev o zestawieniu Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka:

„No tutaj to jeśli chodzi… no bardzo lubię Artura, bardzo lubię Artura, ale myślę że jednak doświadczenie w MMA pomoże Mariuszowi. Tak mi się wydaje, tez Pudzian jest duży, boksersko to oczywiście myślę, że Artur, no jeśli nie nadzieje się na jakiś cios tak jak Michał Materla. Też trenerem Pudziana jest Arbi, a ja znam Arbiego i on plan ułoży taki, że nawet w stójce może Mariusz wygrać. Ciekawi mnie jaka jest różnica w wadze bo Artur jest silny, ale Pudzian tez się nauczył dobrze obalać. Zależy jak Artur Szpilka podciągnie zapasy, myślę że od tego będzie dużo zależeć.”

Adam Soldaev o walce Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3:

„No obstawiam Mameda oczywiście, myślę że Scott znowu będzie próbował obalać bo dzięki temu wygrał pierwszą walkę. Będzie unikał stójki po ostatniej walce z Mamedem. Mamed jest bardzo niebezpieczny w stójce, ale też w parterze jest niebezpieczny, ale chyba nie jest już teraz tak szybki w parterze jak kilka lat wcześniej. Ja się nie zdziwię jak Mamed ustrzeli go w drugiej rundzie. Koniec pierwszej rundy, albo początek drugiej.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments