Znamy kursy bukmacherskie na starcie „Wielki Bu” vs Nikola Milanović! Zawalczą w sobotę na gali FEN 45

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 07 marca 2023

Znamy kursy bukmacherskie na galę FEN 45, w tym starcie pomiędzy „Wielkim Bu” i Nikolą Milanoviciem. Dla pierwszego z zawodników będzie to debiut w formule MMA.

Już w sobotę odbędzie się kolejna edycja Fight Exclusive Night. Na karcie walk znalazło się 10 zestawień, w tym 8 na zasadach MMA i dwie w kickboxingu. W main evencie natomiast czeka na kibiców pojedynek o mistrzowski tytuł, w którym Cezary Oleksiejczuk zmierzy się z Mansurem Abdurzakovem.

„Wielki Bu” vs Nikola Milanović

Swój pierwszy pojedynek na zasadach MMA stoczy Patryk Masiak znany jako „Wielki Bu”. Jest on osobą popularną w środowisku freak fightowym i regularnie gości na galach czy konferencjach. Nie wykluczone, że zobaczymy go również w klatce jednej z takich organizacji.

Jak wiemy, w najbliższych miesiącach ma także zawalczyć z Denisem Załęckim. Gwiazdor High League wyjaśnił, że starcie zostanie zapowiedziane w niedalekiej przyszłości i dojdzie do niego prawdopodobnie na szóstej edycji The War.

„Wielki Bu” nie ma duże doświadczenia w sportach walki. W maju ubiegłego roku stoczył pojedynek bokserski z „Hose”, który zakończył się remisem. Natomiast jeśli chodzi o Milanovicia, ma on za sobą jedną walkę w MMA. Na gali KSW 59 zastąpił „Bombardiera” i zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

Próbował sprowadzić byłego strongmana do parteru, jednak ten złapał się siatki, przez co zyskał lepszą pozycję i zasypał debiutanta ciosami. Starcie trwało zaledwie 72 sekundy. Milanović od lat trenuje także judo i wielokrotnie brał udział w różnych turniejach, zdobywając medale.

Nie wiadomo, czego możemy spodziewać się po tym pojedynku. Bukmacherzy nie byli też w stanie wskazał faworyta i na ten moment kursy są wyrównane. Nie wykluczone, że będą zmieniać się wraz z każdym dniem bliżej gali FEN 45.

Kursy na walkę „Wielki Bu” vs Nikola Milanović

Całą kartę walk gali FEN 45 możesz obstawić na stronie STS. Dla nowych użytkowników bukmacher oferuje specjalny bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych! To nie wszystko, gdyż możesz postawić także pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się tutaj, wykonać depozyt i obstawić pierwszy kupon.

-> Odbierz bonus i obstaw galę FEN 45 <-

Zostaw ocenę
0
0