Yair Rodriguez o Jonie Jonesie

Yair Rodriguez wspomina pomoc jaką uzyskał od Jona Jonesa!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 maja 2023

Yair Rodriguez tymczasowy mistrz kategorii piórkowej wrócił pamięcią do momentu, w którym uzyskał wsparcie od Jona Jonesa. „Pantera” trenował w Albuquerue w 2014 roku i wspomniał co powiedział mu aktualny mistrz kategorii ciężkiej.

Yair Rodriguez (15-3 MMA) to aktualny tymczasowy mistrz kategorii piórkowej. „Pantera” w lipcu stanie do walki unifikującej mistrzowskie pasy kategorii do 66 kilogramów. Rywalem Rodrigueza będzie Alexander Volkanovski. Unifikacja pasów mistrzowskich na UFC 290!

Yair Rodriguez w rozmowie z dziennikarzami ESPN wspomniał jak zachował się wobec niego Jon Jones:

„Zawsze był dla mnie bardzo miły, zawsze mówił dobre rzeczy. Wiem, że popełnił wiele błędów w swoim życiu prywatnym i w trakcie kariery sportowej jednak ja szczerze uważam, że wszyscy popełniamy błędy i nawet robiąc je raz za razem jesteśmy w stanie stawać się lepszymi ludźmi. Jon Jones jest tego najlepszym przykładem.”

Tymczasowy mistrz kategorii piórkowej kontynuował swą wypowiedź na temat „Bonesa” wspominając rozmowę z Jonem:

„Pewnego dnia na treningu zbliżył się i powiedział: 'Hej możesz tu na chwilę podejść?’ Oczywiście, że się zgodziłem, a gdy podszedłem Jon spytał jak mam na imię, ile mam lat, powiedział, że mam niesamowite umiejętności. Zapadło mi w pamięci, że powiedział: 'Gdy byłem w twoim wieku to nie miałem takich umiejętności, zajdziesz daleko w tym sporcie.’ On wtedy był już wielkim zawodnikiem, nie znaliśmy się, a gdy usłyszałem od niego takie słowa to było dla mnie coś wspaniałego, bardzo mnie zainspirował, sprawił że mocniej w siebie uwierzyłem.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments