kursy bukmacherskie ksw colosseum 2

XTB KSW Colosseum 2 – kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2023

Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się już w najbliższą sobotę 3 czerwca. Jak prezentują się kursy bukmacherskie na to wydarzenie? Którzy zawodnicy znaleźli się w gronie faworytów, a jacy wejdą do okrągłej klatki KSW w roli underdoga?

3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się druga gala pod szyldem Colosseum. Federacja KSW zestawiła jedenaście interesujących starć, a bukmacherzy wystawili kursy na ten event. Przybliżamy dokładnie kursy na najciekawsze z zestawień!

Nim jednak zagłębimy się w detale warto przypomnieć sobie w jaki sposób i gdzie można obstawiać walki odbywające się na galach federacji KSW.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

W walce wieczoru faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

W ostatnich dniach zmianie uległy kursy co-main eventu gali XTB KSW Colosseum 2. Na wygraną Salahdine’a Parnasse, który jest faworytem wystawiono kurs 1.50, natomiast na wygraną Mariana Ziółkowskiego ustalono kurs wysokości 2.45.

Od dłuższego czasu bez zmian pozostają kursy na walkę między Michałem Materlą, a Radosławem Paczuskim. Faworytem bukmacherów jest Radosław Paczuski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.35, natomiast na wygraną Michała Materli ustalono kurs wysokości 3.00.

Jak prezentują się inne kursy na XTB KSW Colosseum 2?

Delikatnej zmianie uległy także kursy na pojedynek o pas kategorii średniej między Tomaszem Romanowskim, a Pawłem Pawlakiem. W tym wypadku kursy „zbliżyły się” do siebie i wydaje się, że im bliżej gali tym bardziej się to wszystko zacieśni.

Faworytem bukmacherów jest Tomasz Romanowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.66, natomiast na wygraną Pawła Pawlaka ustalono kurs wysokości 2.11.

Niezmienny pozostaje natomiast kurs na wygraną Arkadiusza Wrzoska, bohatera warszawskich kibiców. Na wygraną „Hightowera” wystawiono kurs 1.33, natomiast na wygraną Bogdana Stoicy ustalono kurs wysokości 3.09.

XTB KSW Colosseum 2 – pełna lista kursów

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments