xtb ksw 89 bartosiński vs parnasse nowa video zapowiedź

XTB KSW 89: Bartosiński vs Parnasse, Pawlak vs Materla – nowa video zapowiedź!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 grudnia 2023

Federacja KSW udostępniła nową video zapowiedź gali XTB KSW 89. W walce wieczoru Adrian Bartosiński stanie do obrony pasa w pojedynku z Salahdinem Parnasse.

Walka Bartosiński vs Parnasse będzie pierwszym tego typu pojedynkiem w historii federacji KSW. Polak stanie do obrony pasa kategorii półśredniej w walce z Francuzem, który jest podwójnym mistrzem najlepszej europejskiej organizacji MMA.

„Bartos” zrobi wszystko by ukrócić marzenia Parnasse’a o zdobyciu trzeciego mistrzowskiego pasa. Main event gali XTB KSW 89 w Gliwicach zapowiada się fenomenalnie.

W drugiej z walk wieczoru oko w oko staną Paweł Pawlak oraz Michał Materla. Będzie to zatem pojedynek aktualnego mistrza kategorii średniej z byłym championem tej dywizji wagowej. Reprezentant Octopusa będzie chciał zgarnąć najcenniejszy skalp w dotychczasowej karierze. Berserker ze Szczecina spróbuje udowodnić młodszemu o pięć lat rywalowi, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

W karcie walk znalazło się także starcie Tomasz Romanowski vs. Damian Janikowski, które na papierze wydaje się być kandydatem do miana walki wieczoru i może skraść show w Gliwicach.

XTB KSW 89 – nowa video zapowiedź

Federacja KSW udostępniła nową video zapowiedź gali XTB KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse, Pawlak vs. Materla. Gala odbędzie się 16 grudnia w PreZero Arenie w Gliwicach.

https://www.youtube.com/watch?v=iNZMK87sBw0

XTB KSW 89 – obstaw bez ryzyka

KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments