WYDARZENIE Dublin, Irlandia, 23 września, 17:00

Bellator 299: Eblen vs. Edwards

Gala Bellator 299 odbędzie się w sobotę 23 września w Dublinie. W walce wieczoru Johnny Elben stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii średniej. Rywalem Amerykanina będzie Fabian Edwards.
Bellator 299 Eblen vs Edwards kursy bukmacherskie

TYPY BUKMACHERÓW

Poniżej znajdziecie kursy na walkę wieczoru gali Bellator 299. W main evencie wydarzenia zmierzą się Johnny Eblen i Fabian Edwards. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii średniej. Walka odbędzie się zatem na dystansie 5 rund.

Cały event Bellator 299: Eblen vs. Edwards obstawicie u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na super ofertę powitalną. Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

Bellator 299: Eblen vs. Edwards – kursy bukmacherskie

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest mistrz Johnny Eblen, na której wygraną wystawiono kurs 1.40! Natomiast kurs na wygraną Fabiana Edwardsa ustalono na poziomie 2.77.

-=> Odbierz bonusy i obstaw walkę Eblen vs. Edwards!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO