właściciel i główny trener american top team o mateuszu gamrocie

Właściciel i główny trener American Top Team o Mateuszu Gamrocie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 września 2023

Dan Lambert, właściciel American Top Team oraz Mike Brown główny trener klubu wypowiedzieli się na temat Mateusza Gamrota. Obaj panowie są blisko z Polakiem, jeden prowadzi go jako manager, drugi pracuje z nim jako trener, który prowadzi zajęcia „Gamera” i dba o przygotowanie taktyki na walki w UFC.

Dan Lambert założyciel oraz właściciel American Top Team, a także Mike Brown główny trener klubu wypowiedzieli się w specjalnym materiale video na temat Mateusza Gamrota. Co Lambert oraz Brown powiedzieli na temat Polaka, który na gali UFC Vegas 79 zmierzy się z Rafaelem Fizievem?

Dan Lambert, założyciel oraz właściciel American Top Team:

„W tym sporcie jest bardzo krótkie okienko, krótki czas kiedy jesteś w szczytowej formie. Zawsze mówię wszystkim, aby starali się to wykorzystać i żeby byli zdyscyplinowani. Gamrot jest idealnym odzwierciedleniem tych słów. Przyszedł do mnie kilka dni temu i powiedział: 'Hej goście z UFC przyjdą do mnie i będą mnie filmowali, chcą nakręcić coś ciekawego.’ Ja odpowiedziałem mu na to: 'Przecież ty nie robisz nic ciekawego, o czym ty w ogóle mówisz?. A on na to: 'Wiem! To jest problem’. Dlatego spytałem go czy porabia coś poza treningami oraz medytacją, a on odpowiedział, że tylko ogląda filmy. W jego przypadku to co widzicie, to otrzymujecie.”

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Mike Brown, główny trener American Top Team:

„To niesamowity honor i przywilej, że mogę pracować z zawodnikiem na takim poziomie. On zrobi wszystko o co się go poprosi, przekracza własne limity każdego dnia i ma wielki szacunek do wszystkich. Jest zdeterminowany jak nikt inny.”

Walkę Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot możecie oglądać za darmo za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na początek czeka na was powitalny bonus wysokości 20 zł. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na eFortuna.pl!

,
Zostaw ocenę
7
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments