Mateusz Gamrot moje zapasy zniszczą każdego strikera

Mateusz Gamrot przed UFC Vegas 79: „Szanuję Fizieva, ale uważam że moje zapasy zniszczą każdego strikera!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 września 2023

Mateusz Gamrot odpowiadał na pytania dziennikarzy w trakcie dnia medialnego przed UFC Vegas 79. Co ciekawego przed pojedynkiem z Rafaelem Fizievem powiedział Polak? Gamer docenia rywala jednak wierzy w swoje zapasy.

Mateusz Gamrot zmierzy się z Rafaelem Fizievem w walce wieczoru gali UFC Vegas 79. Będzie to kolejny main event gali UFC z udziałem reprezentanta Czerwonego Smoka i American Top Team. Starcie z udziałem Polaka cieszy się sporym zainteresowaniem.

Walka „Gamera” z „Atamanem” to typowy pojedynek grapplera ze strikerem. Jak czuje się Polak przed pojedynkiem z zawodnikiem pochodzącym z Kirgistanu. Co Mateusz Gamrot powiedział w trakcie rozmowy z dziennikarzami?

Mateusz Gamrot przed UFC Vegas 79

Odpowiadając na pytanie na temat tego co sądzi na temat rywala i jak nastawia się na pojedynek Mateusz Gamrot odpowiedział:

„Rafael Fiziev to bardzo niebezpieczny przeciwnik, zawodnik na wysokim poziomie, to jest światowej klasy uderzacz, ale wierzę że ja jestem bardziej wszechstronnym zawodnikiem. Szczerze mówiąc nie bardzo się przejmuję jego umiejętnościami, oczywiście szanuję go jednak uważam, że moje umiejętności zapaśnicze zniszczą każdego strikera.”

Zapytany o to czy traktuje walkę jako pojedynek strikera z grapplerem „Gamer” odparł:

„Tak, natomiast przygotowując się do tej gali byłem na obozie treningowym z Polską kadrą w kickboxingu, aby podnieść swoje umiejętności stójkowe. Nie boję się wymieniać ciosów i kopnięć z Rafą. Moim zdaniem kluczem do wygrania tego pojedynku będzie wytrzymałość, kondycja, oczywiście umiejętności, oraz sfera mentalna. Wierzę, że mam przewagę w każdym z tych elementów. Tak jak powiedziałem nie boję się bić z nim w stójce jednak jeśli nadarzy się okazja, aby obalić i skończyć go w parterze to ją wykorzystam.”

Darmowa transmisja z walki Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev będzie dostępna na eFortuna.pl. Tuż po zarejestrowaniu wystarczy obstawić pierwszy kupon, dzięki któremu uzyskacie dostęp do gali UFC Vegas 79.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments