wilson varela zapowiada będziemy się bić w szatni ksw 93

Wilson Varela: „Jeśli Marian w Paryżu powtórzy to co na stadionie, będziemy się bić w szatni”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2024

Wilson Varela zmierzy się z Marianem Ziółkowskim na gali KSW 93 w Paryżu. Reprezentant gospodarzy zapowiada, że jeśli Polak będzie miał problemy ze zdrowiem to zawodnicy zmierzą się w szatni.

Wilson Varela i Marian Ziółkowski stoczą pojedynek 6 kwietnia na gali KSW 93 w Paryżu. Przed starciem Wilson wspomniał kontuzję Polaka i zaznaczył, że jego zdaniem Marian nie zachował się odpowiednio podczas gali na stadionie narodowym w Warszawie.

– Moim zdaniem Marian podczas gali na PGE Narodowym nie zachował się jak prawdziwy mistrz. To był brak szacunku dla Salahdine’a, kibiców i organizacji. W większości walk zawodnicy wychodzę do klatki z różnymi urazami i nic o tym nie mówią. Jeśli w Paryżu Marian powtórzy to, co na stadionie, pójdę do niego do szatni i będziemy się tam bić. Jestem przygotowany na każdą sytuację. Kupiłem parę stabilizatorów, które będę chciał podarować Marianowi przed naszą walką. Wtedy będzie na 100 procent sprawny i sprawdzimy, który z nas jest lepszy.

Choć Varela docenia zalety i umiejętności Ziółkowskiego to podkreśla, że dla niego to starcie jest niczym wzięcie rewanżu za „niedoszłe” starcia Mariana z Salahdinem Parnasse:

– Marian ma mocną stójkę, do tego mocny parter, który rzadko pokazuje w swoich walkach. Jestem jednak lepszy od niego w każdej płaszczyźnie. Nie ma opcji, żeby ze mną wygrał. Nieważne, czy będzie nokaut, poddanie, czy decyzja. Wiem, że na koniec walki moja ręka będzie w górze. Zrobię wszystko, żeby tak się stało. Jest to poniekąd wzięcie rewanżu za Salahdine’a, za te walki, które się nie odbyły. Myślę, że wielu kibiców z Francji, ale też z Polski, zawiodło się na Ziółkowskim. Moim celem jest pas wagi lekkiej.

Kto wygra walkę Ziółkowski vs. Varela?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments