White ogłosił walki na meksykański Dzień Niepodległości! Wraca Rakhomonov, Grasso stanie do 1. obrony!

S
0
Opublikowano: 29 czerwca 2023

Dana White oficjalnie ogłosił walkę wieczoru i co-main event na galę, która będzie miała miejsce 16 września. Tego dnia ma miejsce meksykański Dzień Niepodległości, toteż karta zostanie skierowana pod tę publiczność.

Prezydent UFC bił się niedawno w pierś przed mediami przyznając, że popełnili spory błąd pomijając meksykańskie święto Cinco de Mayo. Nigdy wcześniej w historii organizacji nie zdarzyło się, by jednocześnie mieli aż troje mistrzów z tego kraju. Teraz mając Brandona Moreno, Alexę Grasso i Yaira Rdrigueza nie wykorzystali jednak potencjału.

„Schrzaniliśmy to po całości. Chcemy to naprawić, popełniamy sporo błędów, zdajemy sobie z tego sprawę. Ale zbierzemy się do kupy, obiecuję wam to.”

Trochę czasu mu to zajęło, ale minionej nocy w social mediach federacji White ogłosił, że w meksykański Dzień Niepodległości (16 września) zorganizują specjalną galę z cyklu Fight Night. W main evencie Alexa Grasso spotka się z Valentiną Shevchenko, którą sensacyjnie poddała w 4. rundzie.

Tuż przed paniami do klatki wejdzie niepokonany Kazach Shavkat Rakhmonov. Popularny „Nomad” poddał w marcu Geoffa Neala, dzięki czemu wskoczył na 6. lokatę w rankingu. Tym razem spotka się z powracającym do dywizji półśredniej Kelvinem Gastelumem. Amerykanin meksykańskiego pochodzenia w ostatnich 7. pojedynkach zwyciężał jedynie dwukrotnie.

Gala UFC Fight Night ze starciem Grasso vs Shevchenko 2 odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Karta walk na chwilę obecną liczy sobie 4 zestawienia:

  • Alexa Grasso vs. Valentina Shevchenko
  • Shavkat Rakhmonov vs. Kelvin Gastelum
  • Chris Curtis vs. Anthony Hernandez
  • Loopy Godinez vs. Sam Hughes
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments