vito mielnicki jr vs ronald cruz polski akcent gali canelo munguia

Vito Mielnicki vs Ronald Cruz! Polski akcent na gali Canelo vs Munguia!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2024

Dobra wiadomość dla fanów boksu w Polsce. Vito Mielnicki Jr. zawalczy na gali Canelo vs Munguia. Posiadający polskie korzenie pięściarz z New Jersey zmierzy się z Ronaldem Cruzem.

22-letni Vito Mielnicki po niezwykle aktywnym 2023 roku wreszcie zanotuje pierwszy start w tym roku. Utalentowany bokser posiadający polskie korzenie wejdzie ponownie do ringu na gali Canelo vs. Munguia, która odbędzie się 4 maja.

Sympatycy boksu w Polsce zapewne będą niezwykle zadowoleni, że na tak dużym evencie będzie polski akcent. Dziadek Mielnickiego był Polakiem, a choć zawodnik urodził się w USA to niejednokrotnie wspominał polskie korzenie. Vito Mielnicki legitymuje się zawodowym rekordem 17-1 i aktualnie ma na koncie serię dziewięciu zwycięstw z rzędu.

„White Magic” zmierzy się z Ronaldem Cruzem (18-3-1). Noszący przydomek „Diablo” zawodnik jest o jedenaście lat starszy od Mielnickiego. Warto podkreślić, że Cruz w ostatniej walce przegrał z rówieśnikiem Vito, niepokonanym Portorykańczykiem Xanderem Zayasem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments