valeriu mircea przed ksw 93 w paryżu wchodzę obalam urywam mu łeb

Valeriu Mircea przed XTB KSW 93: „Wchodzę, obalam, urywam mu łeb!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2024

Valeriu Mircea zmierzy się z Salahdinem Parnasse na gali XTB KSW 93 w Paryżu. Mołdawianin jest pewny siebie i zapowiada, że znokautuje rywala.

Salahdine Parnasse i Valeriu Mircea zmierzą się w sobotę 6 kwietnia na gali XTB KSW 93 w Paryżu. Francuz i Mołdawianin stoczą pojedynek, w którym zunifikowane zostaną pasy mistrzowskie kategorii lekkiej.

Valeriu Mircea jest niezwykle bojowo nastawiony przed walką z utalentowanym podwójnym mistrzem KSW.

– Nie zastanawiałem się nad tym, czy zgodzić się na ten pojedynek. Oczywiście, wolałbym mieć dłuższy okres przygotowawczy przed walką z Parnasse’em. Jeśli jednak właściciele KSW chcą, żebym walczył teraz, niech tak będzie. Spełnię ich życzenie, pojadę do Paryża i urwę głowę Salahdine’owi. Nic mnie nie zatrzyma.

Mircea docenia umiejętności rywala jednak uważa, że bił się już z mocniejszymi przeciwnikami. „Samotny Wilk” chce udowodnić, że jest prawdziwym gladiatorem.

– Jak prawdziwy wilk, pójdę do przodu i pokażę, że jestem mistrzem i gladiatorem. Mam wystarczająco umiejętności, by go zatrzymać. Jest dobry, ale spotykałem mocniejszych niż on. Udowodnię to 6 kwietnia.

Mircea, który pokonał już Mańkowskiego, Szymańskiego i Szadzińskiego wskazał na jaki przebieg walki się nastawia. Valeriu Mircea chce obalić rywala i ubić go ciosami w parterze.

– Nigdy w siebie nie zwątpię. Jestem prawdziwym wilkiem i zawsze idę po swoją zdobycz. Będzie show, którego francuscy kibice nie zapomną.  Wchodzę, obalam, urywam mu łeb. Biorę pas i przywożę go do domu.

Pojedynek Parnasse vs Mircea oraz resztę walk gali KSW 93 obstawicie u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

KURSYTYPYBUKMACHER
Salahdine Parnasse1.17FORTUNA
Valeriu Mircea5.20FORTUNA

Kto wygra walkę Parnasse vs Mircea na KSW 93?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments