konrad rusiński nowym rywalem bielskiego ksw 88

Utalentowany Konrad Rusiński nowym rywalem Krystiana Bielskiego na KSW 88

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 listopada 2023

Utalentowany Konrad Rusiński został nowym rywalem Krystiana Bielskiego na KSW 88 w Radomiu. 26-letni Rusiński zastąpił w rozpisce kontuzjowanego Andiego Vrtacicia.

11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu w okrągłej klatce federacji KSW zadebiutuje Konrad Rusiński. Zawodnik ma za sobą bogatą karierę amatorską, a od momentu rozpoczęcia zawodowej kariery zanotował na swoim koncie pięć zwycięstw i jedną przegraną. Nowy nabytek najlepszej europejskiej organizacji MMA zmierzy się z Krystianem Bielskim. Rusiński zastąpił w rozpisce kontuzjowanego Andiego Vrtacicia.

Krystian Bielski ma za sobą dwie walki w organizacji KSW. Podczas gali KSW 73 zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił go ciosami w drugiej rundzie pojedynku. W kwietniu tego roku Bielski powrócił do klatki, ale musiał uznać w niej wyższość Igora Michaliszyna. Pochodzący z Mławy fighter ma na swoim koncie czternaście zawodowych pojedynków, z których wygrał dziewięć, a pięć razy zrobił to przed czasem.

Krystian na co dzień trenuje w klubie Arrachion Olsztyn, gdzie jest sparingpartnerem między innymi Mameda Khalidova. Przed wejściem do KSW Olsztynianin walczył także dla takich marek jak FEN, Celtic Gladiator, ACA czy Dragon Fight Night. 

Konrad Rusiński jest byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego organizacji Babilon MMA. Zawodnik z Włodawy rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2020. Stoczył sześć pojedynków i pięć z nich wygrał. Cztery razy tryumfował przed czasem. Raz posłał rywala na deski, a trzy razy wygrywał przez poddanie. Konrad wywodzi się z zapasów, w których wywalczył między innymi tytuł akademickiego wicemistrza Polski. Rusiński ostatni raz walczył w październiku i zwyciężył na gali TFL przez poddanie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments