ufc vegas 86 transmisja karta walk robert bryczek marcin prachnio

UFC Vegas 86 – transmisja. Robert Bryczek i Marcin Prachnio w karcie walk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lutego 2024

W sobotę 10 lutego odbędzie się gala UFC Vegas 86, a na gali do octagonu wejdzie dwóch Polaków – Robert Bryczek i Marcin Prachnio. Transmisja zapowiada się doskonale.

Gala UFC Vegas 86 odbędzie się w sobotę 10 lutego. W walce wieczoru zmierzą się Jack Hermansson i Joe Pyfer, a w co main evencie do octagonu wejdą Dan Ige i Andre Fili.

Polskich kibiców interesują głównie dwa zestawienie w rozpisce. Mowa oczywiście o walkach z udziałem Polaków. Jako pierwszy w octagonie zamelduje się Marcin Prachnio, który zmierzy się z Devinem Clarkiem. Ta walka wejdzie w skład karty wstępnej gali.

Zdecydowanie później w octagonie UFC zadebiutuje Robert Bryczek, którego pojedynek znalazł się wysoko w karcie walk. Legitymujący się doskonałą serią pięciu zwycięstw z rzędu przez nokauty w pierwszej rundzie Bryczek zmierzy się z Ihorem Potierią.

Wydarzenie UFC Vegas 86 śmiało możemy nazwać rozgrywką o miejsca w rankingu kategorii średniej. W głównej karcie, aż cztery pojedynki zostały zakontraktowane właśnie w limicie dywizji do 84 kilogramów.

UFC Vegas 86 – transmisja

UFC Vegas 86 będzie transmitowane przez legalnego polskiego bukmachera FORTUNA i będzie dostępne za darmo dla wszystkich, którzy dokonali rejestracji na Fortuna TV. Rejestracja konta zajmuje kilka sekund, podobnie jak wypełnienie pierwszego kuponu.

Transmisja z UFC Vegas 86 rozpocznie się o w sobotę 10 lutego o godzinie 22:00. Transmisja z głównej karty walk rozpocznie się w niedzielę 11 lutego o godzinie 1:00. Marcin Prachnio powinien wejść do octagonu przed północą natomiast walka Roberta Bryczka rozpocznie się około 2:30 w niedzielę 11 lutego.

UFC Vegas 86 – karta walk

Karta główna:

Karta wstępna:

  • Trevin Giles vs. Carlos Prates
  • Damir Hadzović vs. Bolja Oki
  • Loma Lookboonmee vs. Bruna Brasil
  • Devin Clark vs. Marcin Prachnio
  • Max Griffin vs. Jeremiah Wells
  • Zac Pauga vs. Bogdan Guskov
  • Melsik Baghdasaryan vs. Hyder Amil
  • Daniel Marcos vs. Aoriqileng
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments