UFC Vegas 77 Holm Bueno Silva gdzie oglądać transmisja

UFC Vegas 77: Holm vs. Bueno Silva – Gdzie oglądać? Transmisja, stream online.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lipca 2023

W niedzielę 16 lipca odbędzie się gala UFC Vegas 77: Holm vs. Bueno Silva. Karta walk tego wydarzenia przeszła spore zmiany w ostatnich dniach. Bez wątpienia będzie to jeden z mniejszych eventów UFC w tym roku. Gdzie oglądać galę? Transmisja i stream online.

W walce wieczoru gali UFC Vegas 77 Holly Holm podejmie Marię Bueno Silvę. Była mistrzyni najlepszej ligi MMA na świecie wciąż marzy o mistrzowskim tytule i wierzy w to, że wygrana z Brazylijką zapewni jej przepustkę do pojedynku o pas. Wypowiedź Holly znajdziecie w dedykowanym artykule. Holly Holm liczy na to, że wygrana na UFC Vegas 77 zapewni jej title-shota!

W co-main evencie wystąpi Jack Della Maddalena. Australijczyk pierwotnie miał wystąpić na gali UFC 290 w ubiegłym tygodniu jednak po kilku zmianach oponentów finalnie mimo zrobienia wagi nie miał możliwości na to by wejść do octagonu. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat „przebojów” 26-latka zerknijcie tutaj. Jack Della Maddalena – od usunięcia z rozpiski UFC 290 po ważeniu do co-main eventu UFC Vegas 77!

Gdzie oglądać UFC Vegas 77?

Galę UFC Vegas 77: Holm vs. Bueno Silva w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 16 lipca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 16 lipca.

Data: 16 lipca, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 16 lipca
Start transmisji z karty głównej: 4:00, niedziela 16 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Vegas 77 – spotkania twarzą w twarz przed galą

Uczestnicy wydarzenia stanęli twarzą w twarz przed galą. Większość face-offów przebiegła w spokojnej atmosferze, najintensywniej wyglądały spotkania oko w oko w wykonaniu zawodniczek.

UFC Vegas 77 – kursy bukmacherskie

Przedstawiamy komplet kursów bukmacherskich na galę UFC Vegas 77. Galę UFC Vegas 77: Holm vs. Bueno Silva w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl!

-=> Obstaw i oglądaj galę UFC Vegas 77

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments