Holly Holm UFC walka o pas

Holly Holm liczy na to, że wygrana na UFC Vegas 77 zapewni jej title-shota!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lipca 2023

Holly Holm zmierzy się z Mayrą Bueno Silvą na gali UFC Vegas 77. Amerykanka, która zaznała już smaku mistrzowskiego tytułu uważa, że wygrana nad Brazylijką zapewni jej title-shota! Holm z szacunkiem skomentowała także decyzję Amandy Nunes o przejściu na emeryturę.

Holly Holm na gali UFC Vegas 77 zmierzy się z Mayrą Bueno Silvą. Amerykanka uważa, że wygrana nad Brazylijką zapewni jej przepustkę do pojedynku o wakujący pas mistrzowski. Holm skomentowała także decyzję Amandy Nunes o przejściu na emeryturę:

„Życzę Amandzie wszystkiego najlepszego na emeryturze. Ona jest mistrzynią, która nigdy nie wybierała sobie rywalek, nie unikała trudnych pojedynków i pokonała wszystkie możliwe przeciwniczki. Nie każdy mistrz może usiąść i powiedzieć: 'Tak podjąłem każde wyzwanie, pokonałem wszystkich.”, a Amanda może to zrobić.”

Następnie Holly kontynuowała swą wypowiedź i szczerze wyznała, że choć liczyła na rewanż z Nunes to od dłuższego czasu wiedziała, że wygrana z Bueno Silvą może jej zapewnić przepustkę do pojedynku o pas mistrzowski:

„Zawsze chciałam pomścić tę porażkę z Nunes jednak przynajmniej na ten moment nie ma takiej możliwości. Od dłuższego czasu czułam, że jestem jedną wygraną walkę od pojedynku o pas mistrzowski. Moim celem zatem wciąż pozostaje tytuł. Nie każdy kto kończy karierę pozostaje na emeryturze, więc kto wie może w przyszłości Nunes wróci kiedy ja będę mistrzynią i staniemy do rewanżu?”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments