UFC Song Simon Borralho Oleksiejczuk

UFC: Song vs. Simon, Borralho vs. Oleksiejczuk – karta walk + trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 kwietnia 2023

Pełna karta walk UFC: Song vs. Simon, Borralho vs. Oleksiejczuk. Już w najbliższą sobotę w Las Vegas odbędzie się kolejna gala najlepszej ligi MMA na świecie. Prezentujemy pełną rozpiskę gali. Gdzie obstawiać i oglądać UFC?

Już w najbliższą sobotę 29 kwietnia odbędzie się kolejna gala organizacji UFC w Las Vegas. W walce wieczoru Song Yadong podejmie Ricky’ego Simona. 25-letni Chińczyk buduje powoli renomę w najlepszej lidze MMA na świecie, a choć Yadong uległ w ostatniej walce Cory’emu Sandhagenowi to stało się to dopiero w przerwie między 4, a 5 rundą kiedy lekarz ogłosił niezdolność „Kung Fu Kida” do kontynuowania pojedynku.

Amerykanin Ricky Simon może się pochwalić doskonałą serią pięciu kolejnych zwycięstw. Simon zostawił w pokonanym boju kolejno takie nazwiska jak: Ray Borg, Gaetano Pirrello, Brian Kelleher, Raphael Assuncao oraz Jack Shore.

W co-main evencie wydarzenia w pojedynku w kategorii lekkiej zmierzą się Caio Borralho i Michał Oleksiejczuk. Niepokonany od dwunastu walk Brazylijczyk jest wielkim faworytem bukmacherów jednak „Husarz” niejednokrotnie udowadniał, że nie można go przekreślać. Kursy na ten pojedynek znajdziecie tutaj. UFC Vegas 72. Oleksiejczuk skazywany na porażkę! Znamy kursy bukmacherskie na walkę z Borralho

Gdzie oglądać i obstawiać UFC: Song vs. Simon?

Galę UFC: Song vs. Simon w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 29 kwietnia o 22:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 30 kwietnia.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Song vs. Simon, Borralho vs. Oleksiejczuk – karta walk

Karta główna:

 • Song Yadong vs. Ricky Simon – main event
 • Caio Borralho vs. Michał Oleksiejczuk – co-main event
 • Rodolfo Vieira vs. Cody Brundage
 • Julian Erosa vs. Fernando Padilla
 • Marcos Rogerio de Lima vs. Waldo Cortes Acosta
 • Josh Quinlan vs. Trey Waters

Karta wstępna:

 • Martin Buday vs. Jake Collier
 • Cody Durden vs. Charles Johnson
 • Stephanie Egger vs. Irina Alekseeva
 • Brian Kelleher vs. Journey Newson
 • Hailey Cowan vs. Jamey-Lyn North

Oficjalny trailer gali UFC: Song Yadong vs. Ricky Simon

https://www.youtube.com/watch?v=nwZ2DkPeDPc&pp=ygUPcmlja3kgc2ltb24gdWZj
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments