Sean Brady poddał Gasteluma kimurą na UFC Austin video

UFC: Sean Brady poddał Gasteluma kimurą w 3. rundzie! – video

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2023

W trzecim zestawieniu głównej karty gali UFC Austin bój stoczyli Sean Brady i Kelvin Gastelum. Walkę zakontraktowano w kategorii półśredniej. Kto wygrał walkę Brady vs. Gastelum?

W jednym z najciekawszych zestawień gali UFC w Austin w octagonie zmierzą się Sean Brady i Kelvin Gastelum. Walka została zakontraktowana w kategorii półśredniej. Dla Gasteluma jest to powrót do tej dywizji po wieloletniej przerwie.

Sean Brady był niepokonany przez osiem lat. Niestety Amerykanin uległ Belalowi Muhammadowi i stracił swój nieskazitelny rekord. Występ zawodnika z Filadelfii na gali w Austin będzie jego siódmą walką w UFC.

Kelvin Gastelum dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem w najlepszej lidze MMA na świecie. Gastelum to zwycięzca programu The Ultimate Fighter walczący w UFC od dziesięciu lat.

UFC: Dariush vs. Tsarukyan za darmo na Fortuna TV. Zarejestruj się i oglądaj transmisję z UFC Austin.

UFC: Brady vs. Gastelum – wynik

Gastelum przestrzelił obszernym ciosem na początku. Zawodnicy szybko weszli w klincz. Brady pracuje nad obaleniem. Sean szybko stara się zajść za plecy Kelvina. Zawodnik z Filadelfii będzie starał się rozciągnąć rywala i wpiąć duszenie zza pleców. Brady popełnia błąd i daje wyjść Gastelumowi. Ten wypuszcza kilka ciosów jednak nie potrafi utrzymać rywala na macie. Wracamy do stójki. Mocny low kick Brady’ego i dwa ładne ciosy bokserskie. Brady trafia lewym i usadza Kelvina na tyłku. Zawodnik z Arizony stara się dojść na czworaka pod siatkę. Świetna praca Seana, który całkowicie odzyskał kontrolę nad przebiegiem starcia. Runda 10:9 Brady.

Kolejny świetny low kick Brady’ego. Po chwili idealny timing Seana, który bardzo łatwo sprowadza Gasteluma na matę. Brady bardzo blisko przejścia do pełnego dosiadu. Gastelum się wykręca. Sean atakuje ground and pound z góry i uzyskuje dosiad. Zdecydowana przewaga w grapplingu po stronie Brady’ego. Brutalne ataki łokciami z góry w wykonaniu Seana. Brady totalnie umęcza rywala ciosami na korpus. Totalna dominacja Seana w drugiej odsłonie. Runda 10:9 Brady.

Kolejne świetne obalenie w wykonaniu Seana. Doskonała praca Brady’ego w parterze przyniosła efekty. Wydawało się, że Sean pójdzie po duszenie trójkątne rękoma jednak szybko zmienił taktykę i wyciągnął kimurę!

Sean Brady poddał Kelvina Gasteluma kimurą w trzeciej rundzie walki – video

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments