Makhmud Muradov zdominował bryana Barbarenę

UFC Londyn: Makhmud Muradov zdominował Bryana Barbarenę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lipca 2023

W jednej z ciekawszych walk karty wstępnej gali UFC w Londynie zmierzyli się Makhmud Muradov i Bryan Barbarena. Pojedynek reprezentanta Uzbekistanu z Amerykaninem zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Jaki był wynik walki Muradov vs. Barbarena?

Makhmud Muradov rozpoczął przygodę z organizacją UFC od trzech kolejnych zwycięstw. Początkowo wydawało się więc, że Uzbek szybko doskoczy do czołówki rankingu. Niestety porażki w dwóch ostatnich pojedynkach zweryfikowały aktualny status „Macha”. Reprezentant ANKOSu i Monster Gym nie może przegrać walki w Londynie.

Bryan Barbarena, który przyjmuje walki z każdym i wszędzie znajduje się w podobnej sytuacji co Uzbek. „Bam Bam” także ma na koncie dwie kolejne porażki. 34-latek z Minneapolis najpewniej walczy o pozostanie w najlepszej lidze MMA na świecie.

Gdzie oglądać UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura?

Galę UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 22 lipca o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 22 lipca.

Data: 22 lipca, sobota
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Ilość walk: 15
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 22 lipca
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 22 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Londyn: Muradov vs. Barbarena – relacja, wynik walki

Zaczynamy pojedynek! Bardzo mocne kopnięcie na korpus w wykonaniu Muradova. Barbarena odpowiada low kickiem. Reprezentant ANKOSu szybciutko poszedł po nogi rywala. Muradov udanie sprowadza Bam Bama na matę. Bardzo ładna praca Makhmuda pod siatką. Zawodnicy wracają jednak do stójki. Spokojniejszy fragment walki bez mocnych ciosów. Barbarena ruszył do przodu i nadział się na solidny cios Muradova. Kolejna udana akcja Muradova. Ładny prawy prosty, po którym Uzbek natychmiast poszedł po nogi Amerykanina. Ładne sprowadzenie. Powrót do stójki. Latające kolano w wykonaniu Muradova poprawione high kickiem. Runda bez wątpienia na konto Muradova.

Ładny prawy Muradova na początek drugiej odsłony. Dwa bardzo mocne ciosy Makhmuda, Barbarena ląduje na macie. Mach próbuje dobić latającym ciosem jednak Bam Bam się wybronił. Wracamy do stójki. Mocne wysokie kopnięcie Uzbeka. Wymiana w krótkim dystansie obaj zawodnicy trafili po ciosie. Muradov ucieka z opresji. Barbarena skraca dystans, trafia jednak Muradov się odgryza i wykorzystuje moment by sprowadzić Amerykanina na matę. Przypadkowe zderzenie głowami, chwila przerwy. Barbarena starał się wrócić do stójki jednak zawodnik ANKOSu ładnie obalił rywala.

Rozpoczynamy trzecią, ostatnią rundę walki. Mniej akcji w tej odsłonie. W pewnym momencie doszło do eye poke’a. Walka była kontynuowana. Muradov się pośliznął, było blisko kontuzji kolana. Uzbek pokazał że wszystko jest ok i po chwili brutalnie zaatakował Barbarenę trafiając mocnymi ciosami. Muradov trafia lewym, prawym, kolanem, middle kickami. Bam Bam nie odpowiada na te ataki. Niestety kolejne zderzenie głowami! Wracamy do stójki Bryan atakuje Makhmuda, ten przetrzymał moment i poszedł po nogi rywala. Kolejny powrót do stójki jednak na cokolwiek więcej zabraknie czasu. Walkę na punkty na pewno wygra Muradov.

Makhmud Muradov pok. Bryana Barbarenę po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments