Jim Miller knockout UFC Vegas 74

UFC: Jim Miller nokautuje w 23. sekundzie walki! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 czerwca 2023

Kolejna gala organizacji UFC w Las Vegas za nami. Jednym z największych bohaterów wydarzenia był bez wątpienia Jim Miller. Prawdziwy weteran organizacji, który walczy w UFC od piętnastu lat popisał się efektownym zwycięstwem przez nokaut. Miller potrzebował zaledwie 23. sekund by posłać rywala na deski!

Jim Miller nie ukrywa, że stawia przed sobą dwa cele. Po pierwsze chce stoczyć 50 walk w octagonie UFC, po drugie chciałby wystąpić na jubileuszowej gali UFC 300. „A-10” musi zatem walczyć i wygrywać by otrzymać taką szansę.

Jim Miller na gali UFC Vegas 74 miał się pierwotnie zmierzyć z Ludovitem Kleinem. Kiedy ten pojedynek nie doszedł do skutku z powodu kontuzji Kleina na zastępstwo do rozpiski wskoczył Jared Gordon. Amerykanin także musiał się wycofać z gali jednak Miller nic sobie z tego nie robił i bez namysłu przyjął kolejnego oponenta, którym okazał się Jesse Butler.

Miller wszedł do octagonu i nic sobie nie robił szaleńczych ataków oponenta, które pięknie skontrował. Jim najpierw trafił lekkim lewym, a dwa kolejne lewe zwaliły Butlera z nóg i sprawiły, że zawisł nieprzytomny na siatce octagonu! Fenomenalna wygrana weterana, który potrzebował na odniesienie zwycięstwa zaledwie 23 sekund!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments