UFC: Darren Till pożegnał się z organizacją! Koniec marzeń o mistrzostwie

S
0
Opublikowano: 01 marca 2023

Kolejny tydzień przyniósł następne zwolnienia w największej organizacji MMA na świecie. Na liście zawodników, których nie ma już w rosterze znalazł się między innymi były pretendent do pasa wagi półśredniej, Darren Till!

Informację o kolejnych fighterach, z którymi pożegnało się UFC przekazał UFC Roster Watch na Twitterze. Oprócz Liverpoolczyka nowego pracodawcy szukać też musi doświadczony Zubaira Tukhugov. Rosjanin zadebiutował jeszcze w 2014 roku, a w 2016 został zawieszony na dwa lata przez USADA. Po powrocie stoczył 5 walk, z których wygrał jedynie dwie. Najmniej znanym nazwiskiem z grona zwolnionych jest Jose Johnson. Amerykanin nigdy nie miał zaszczytu wystąpienia w UFC, gdzie kontrakt otrzymał od samego Dany White’a po Contender Series. 27-latek dwukrotnie wycofywał się z zaplanowanych pojedynków.

Największym nazwiskiem jest jednak oczywiście Darren Till. Popularny „The Gorilla” w pierwszych 6. pojedynkach zwyciężał aż pięciokrotnie, pokonując między innymi Stephena Thompsona, czy „Cowboya” Cerrone. Otrzymał title shota przeciwko Tyronowi Woodleyowi, który jednak z łatwością rozbił i poddał Anglika już w 2. rundzie.

Till w zasadzie nie pozbierał się już po tamtej porażce. Szukał szczęścia w kategorii średniej, gdzie jednak został zdominowany przez Roberta Whittakera, a przed czasem kończyli go Derek Brunson oraz znany z KSW Dricus Du Plessis. Co ciekawe ci dwaj ostatni spotkają się na najbliższej gali UFC 285.

PROMOCJA na walkę Gamrota! Do wygrania aż 200 zł!

Galę UFC 285 obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dodatkowo Fortuna przygotowała specjalny bonus na walkę Mateusza Gamrota! Zasady są banalne. Po założeniu konta przez TEN LINK zrób pierwszy depozyt na kwotę min. 30 zł. Następnie postaw pierwszy kupon na zwycięstwo „Gamera” za min. 2 zł brutto, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany otrzymasz bonus 200 zł! Promocja trwa od 1.03 do 05.03.2023.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0