ufc 297 potwierdzono dziewięć walk w tym błachowicz rakić 2

UFC 297 – potwierdzono dziewięć walk w tym Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 listopada 2023

Organizacja UFC potwierdziła dziewięć walk, które odbędą się 20 stycznia na gali UFC 297 w Toronto. Wśród oficjalnie potwierdzonych zestawień znalazła się walka Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić 2!

Na początku tygodnia pojawiła się informacja o tym, że walka Sean Strickland vs. Dricus du Plessis będzie main eventem gali UFC 297 w Toronto. Stawką tego pojedynku będzie oczywiście pas mistrzowski kategorii średniej. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia 2024 roku w Scotiabank Arena.

Dziś w trakcie hitowej gali UFC 295 w Nowym Jorku organizacja UFC zaprezentowała grafikę z wszystkimi zestawieniami gali UFC 297. Potwierdzono oficjalnie wiele walk, w tym rewanżowe starcie Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem.

O drugiej walce Polaka z Serbem mówiło się od kilku dni. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić 2 w planach UFC.

ufc 297 błachowicz rakić du plessis

Wcześniej ogłoszono kilka innych zestawień, które oczywiście także znalazły się na grafice. Od dłuższego czasu wiedzieliśmy o walce Arnold Allen vs. Movsar Evloev, a niedawno ogłoszono potyczkę Raquel Pennington vs. Mayra Bueno Silva.

UFC 297: Strickland vs. du Plessis – karta walk

Karta główna:

Karta wstępna:

  • Dominick Reyes vs. Carlos Ulberg
  • Brad Katona vs. Garrett Armfield
  • Chris Curtis vs. Marc-Andre Barriault
  • Charles Jourdain vs. Sean Woodson
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments