Arnold Allen vs Movsar Evloev na UFC 297

Arnold Allen vs. Movsar Evloev na UFC 297! Pierwsze plotki o lokalizacji wydarzenia!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 października 2023

Arnold Allen i Movsar Evloev mają zmierzyć się na gali UFC 297. Kilka zagranicznych branżowych portali zdradziło pierwsze informacje na temat tego wydarzenia, które jest planowane na 20 stycznia 2024 roku. Pojawiły się także plotki o lokalizacji tego eventu.

Arnold Allen i Movsar Evloev zmierzą się na gali UFC 297. Takie informacje pojawiły się między innymi na portalu Sherdog, a także na twitterowym koncie Marcela Dorffa, dziennikarza holenderskiego Eurosportu. Zarówno Allen jak i Evloev są notowani w czołowej dziesiątce rankingu kategorii piórkowej (-66 kg).

Anglik do niedawna mógł się pochwalić serią dwunastu kolejnych wygranych. Dobrą passę Allena zastopował Max Holloway, który pokonał zawodnika z Suffolk po jednogłośnej decyzji sędziów. Nawet mimo tej porażki 29-letni „Almighty” może się pochwalić wyśmienitym rekordem dziesięciu zwycięstw i jednej przegranej w organizacji UFC.

Rosjanin pozostaje niepokonany w zawodowym MMA i ma na koncie siedemnaście kolejnych zwycięstw. Rówieśnik Anglika stoczył jednak dopiero siedem walk w UFC i nie ma na rozkładzie jeszcze żadnego rozpoznawalnego nazwiska. Warto wspomnieć, że Movsar Evloev był głównym sparingpartnerem Mateusza Gamrota w trakcie przygotowań Polaka do walki z Rafaelem Fizievem.

Gala UFC 297 ma odbyć się 20 stycznia w hali Ricoh Coliseum w Toronto. Póki co informacja na temat lokalizacji wydarzenia w Kanadzie jest jedynie plotką i nie została przez nikogo potwierdzona.

Wszystkie gale organizacji UFC możesz obstawić i oglądać na stronie eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji dla nowych graczy. Wypełnij kupon i oglądaj darmową transmisję z UFC Vegas 80 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments